شمانیوز

پس از قطعی شدن جدایی برانکو از پرسپولیس، حالا شایعات زیادی در مورد سرمربی بعدی این تیم به گوش می‌رسد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی :  شایعات مختلف در مورد آینده پرسپولیس در نوع خود جالب است. از زوران مامیچ تا یحیی گل‌محمدی و ده‌ها چهره دیگر، در شایعات روز‌های اخیر به نیمکت پرسپولیس نزدیک شدند.
 

البته هر روز، پای افراد جدیدی نیز به این ماجرا باز می‌شود. شب گذشته در برخی محافل ورزشی، بحث بر سر تغییر در کادر مدیریتی باشگاه بود و شنیدیم شایعه حضور علی دایی در پرسپولیس جدی‌تر از گذشته است.  این بار حرف از تغییر مدیرعامل هم به گوش می‌رسد. رضا درویش مدیرعامل پیشین سایپا، به جدی‌ترین گزینه برای جانشینی ایرج عرب تبدیل شده و اگر شایعاتی که اتفاقاً از اطراف باشگاه به بیرون درز کرده، صحت داشته باشد، تغییرات جالبی در پیش است.

 

با این حال مدیران باشگاه پرسپولیس معتقدند باید به دنبال جذب یک مربی خارجی به جای برانکو باشند، اما زمان کافی برای مذاکره وجود ندارد و سرخپوشان به زودی باید تمرینات خود را شروع کنند. از این رو، شاید شانس برای گزینه‌های داخلی، افزایش پیدا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • شفرخان

    بزرگترین خیانت‌به‌پرسپولیس‌اوردن‌علی‌دایی‌به‌پرسپولیس‌است‌ادمی‌که‌فقط‌فکر‌پول‌می‌باشد‌واصلا‌بارها‌اعلام‌گرده‌پرسپولیسی‌نمی‌باظد‌لطفا‌با‌احساسات‌طرفدا ر‌بازی‌نکنید‌همکار‌برانکو‌بهترین‌نفر‌که‌شناخت‌کامل‌از‌پرسپولیس‌دارد‌یا‌گلمحمدی