شمانیوز
کد خبر : 903085

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اعتراف کرد که در استعمال دخانیات «کمی زیاده‌روی» می‌کند.

به گزارش  شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، مائوریتزیو ساری، سرمربی جدید یوونتوس در میان اهالی و طرفداران فوتبال به یک سیگاری حرفه‌ای معروف است، اما شاید کمتر کسی می‌دانست که اعتیاد او به سیگار آنقدر زیاد است که باعث می‌شود تا روزی سه پاکت سیگار مصرف کند.

سرمربی فصل گذشته چلسی که به تازگی با یووه قرارداد بسته، در حال حاضر در منطقه آسکولی - پیچنوی ایتالیا تعطیلات تابستانی‌اش را سپری می‌کند و در همان منطقه یک مصاحبه با یک رسانه محلی انجام داد و در آن به نکته عجیبی درباره زندگی شخصی‌اش اعتراف کرد.

ساری گفت: من روزی ۶۰ نخ سیگار می‌کشم که شاید کمی زیاده‌روی باشد!
سرمربی بانوی پیر که فصل گذشته اغلب اوقات در کنار زمین در حال جویدن فیلتر سیگار رؤیت می‌شد، ادامه داد: من در طول بازی‌ها الزاماً نیازی به کشیدن سیگار نمی‌بینم، اما بلافاصله بعد از بازی‌ها احساس می‌کنم که لازم است این کار را انجام دهم. من هفته‌ها دردی عذاب‌آور در ناحیه کمر داشتم، اما الان حالم بهتر است.

ساری به یک نکته جالب دیگر درباره زندگی شخصی خود اشاره کرد؛ اینکه وی یک سگ خانگی به نام چیرو دارد که سه سال پیش او را در حال پرسه زدن در اطراف زمین تمرینی تیم فوتبال ناپولی پیدا کرد.
سرمربی سابق ناپولی افزود: او هر روز به زمین تمرینی ناپولی می‌آمد و به نماد عروسکی تیم ما تبدیل شده بود.

طبق گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، در زمان اقامتش در لندن برای هدایت چلسی، یک نفر را استخدام کرده بود که از سگ او مراقبت کند و فقط زمانی حاضر شده برای عقد قرارداد با یوونتوس به تورین سفر کند، که یک پرواز خصوصی برایش مهیا شد تا بتواند سگش را هم همراه با خود به تورین ببرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید