شمانیوز

اولویت اول باشگاه پرسپولیس که مورد تایید کالدرون نیز است و خود پرسپولیسی‌ها نیز از این انتخاب سوپرایز شدند، جذب مهدی طارمی است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از  برنا، روز گذشته در حالی پرسپولیسی‌ها به ایفمارک رفتند که علی علیپور و علیرضا بیرانوند که ساز جدایی کوک کرده‌اند در این تست پزشکی حضور نداشتند. از طرف دیگر نیز گفته می‌شود کالدرون پیگیر وضعیت این دو بازیکن است و لیست ورودی آماده کرده است. براساس شنیده‌ها در صورت خروج علی علیپور، پرسپولیس نیاز به خرید دو مهاجم جدید که احتمالا با توجه به نظر کالدرون یک خارجی خواهد بود دارد. مهاجمی که جانشین بودیمیر خواهد شد که بعد از تنها یک نیم فصل پرسپولیس را ترک می‌کند. البته اولویت اول باشگاه پرسپولیس که مورد تایید کالدرون نیز است و خود پرسپولیسی‌ها نیز از این انتخاب سوپرایز شدند،  جذب مهدی طارمی است اما در صورتی که این مهاجم ملی‌پوش جواب منفی به پرسپولیسی‌ها دهد آنگاه پروژه جذب یک مهاجم خارجی که مورد تایید کالدرون هم باشد، کلید خواهد خورد.

به این ترتیب، خط حمله احتمالا تنها قسمتی از تیم پرسپولیس خواهد بود که با حضور سرمربی آرژانتینی جدید این تیم در بازار نقل و انتقالاتی تقویت خواهد شد. مگر اینکه کالدرون بعضی بازیکنان فعلی تیم پرسپولیس را تایید نکند و آنها را در لیست خروج قرار دهد. مسئله‌ای که البته بسیار بعید به نظر می‌رسد چرا که با همین ترکیب، پرسپولیس در فصول اخیر موفقیت‌های بزرگی به دست آورده است.

در مورد بیرانوند نیز گفته می‌شود کالدرون منتظر روزهای آینده است و با این تفاسیر می‌توان حدس زد حداقل سه بازیکن به پرسپولیس خواهند آمد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied