شمانیوز

باشگاه اتلتیکو مادرید خواهان جریمه باشگاه بارسلونا به اتهام تلاش غیرقانونی برای به خدمت گرفتن آنتوان گریزمان شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، بارسلونا از تابستان قبل به دنبال به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید است اما او با توجه به محرومیت این تیم از حضور در بازار نقل و انتقالات، ترجیح داد فصل گذشته در این باشگاه بماند و در نهایت با پایان فصل، اعلام کرد که این تیم را ترک خواهد کرد.

باشگاه اتلتیکو مادرید برای فروش او بند جدایی 200 میلیون یورویی در نظر گرفته بود که از ابتدای ماه جولای به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کرد و اکنون این مسئله باعث اختلاف بین باشگاه مادریدی با بارسلونا شده است.

در بیانیه اتلتیکو مادرید آمده است:" روز 14 می، آنتوان گریزمان به میگل آنخل خیل مارین، دیگو سیمئونه و آندره آ برتا تصمیمش برای ترک باشگاه در پایان فصل را اطلاع داد. در روزهای بعد از آن جلسه، اتلتیکو مادرید متوجه شد که بارسلونا و این بازیکن در ماه مارس به توافق رسیده اند؛ به طور مشخص چند روز بعد از دیدار برگشت ما مقابل یوونتوس در چمپیونزلیگ. آنها همچنین در مورد بندهای این قرارداد حتی در اواسط فوریه مذاکره کردند.

 

در اشاره به بیانیه جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، که امروز منتشر شد، ما می خواهیم اعلام کنیم که این درست است جلسه ای بین میگل آنخل خیل مارین و نایب رئیس بارسلونا، اسکار گرائو به درخواست باشگاه بارسلونا برگزار شد و در این جلسه آقای گرائو درخواست هایش را بیان کرد که انتقال زمانی انجام شود که بند جدایی قرارداد از 200 به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کند و اینکه پرداخت این مبلغ به تعویق بیفتد.

واضح است که پاسخ باشگاه اتلتیکو مادرید منفی بود، با توجه به اینکه بارسلونا و این بازیکن به اتلتیکو مادرید و همه هواداران بی احترامی کردند.

در نتیجه همه اینها، امروز، اتلتیکو مادرید از طریق خواهر این بازیکن که مدیر برنامه و وکیلش نیز هست، از آنتوان گریزمان خواستیم که با توجه به شرایط قراردادش با باشگاه ما، از روز یکشنبه در کنار هم تیمی هایش، در تمرینات پیش فصل شرکت کند.

 

 

باشگاه اتلتیکو مادرید مایل است از این طریق نارضایتی خود را از رفتار هر دو طرف، به ویژه باشگاه بارسلونا که بازیکن را وادار کرد از بندهای قراردادش با باشگاه اتلتیکو مادرید در مقطعی از فصل تخطی کند، ابراز کند؛ در زمانی که ما نه تنها در لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس بازی داشتیم، بلکه در لالیگا هم در رقابت با خود بارسلونا بودیم. این چیزی است ما آن را تخطی از اصول اولیه رقابت ورزشی می دانیم و ضرر بزرگی برای باشگاه و هواداران ما بود."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied