شمانیوز
کد خبر : 904506

از روزی‌که گابریل کالدرون مربی آرژانتینی جانشین برانکو روی نیمکت پرسپولیس شد و برای نخستین بار در محل تیم حضور یافت، شایعاتی درباره برخی بازیکنان این تیم مطرح شد

از روزی‌که گابریل کالدرون مربی آرژانتینی جانشین برانکو روی نیمکت پرسپولیس شد و برای نخستین بار در محل تیم حضور یافت، شایعاتی درباره برخی بازیکنان این تیم مطرح شد.

گفته می‌شد برخی از بازیکنان به‌خاطر اخبار و شایعاتی که درباره مرد آرژانتینی و تصمیم‌هایش شنیده‌اند با چهره‌های عبوس و گرفته از او در تمرین استقبال کرده و به نوعی علیه‌اش موضع‌گیری کرده‌اند.

اخبار تایید نشده حکایت از آن داشت که کالدرون شدیدا نسبت به پر بودن لیست پرسپولیس معترض است و تاکید کرده باید لیست خلوت شود و برخی بازیکنان باید از لیست خارج شوند. بعدها این خبر رسانه‌ای و تایید شد اما کالدرون یا مسئولان باشگاه اسمی از بازیکنان مازاد احتمالی نبردند و تا امروز هم اسمی مطرح نشده است.

Image result for ‫اولین حضور کالدرون در پرسپولیس‬‎

با این‌حال شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر این‌که کالدرون چند بازیکن از جمله سید‌جلال حسینی و حسین ماهینی را نمی‌خواهد و البته در مورد سید‌جلال، نظر او و باشگاه به هم نزدیک‌تر است! گویا سید‌جلال به دلیل مشکلاتی که با مسئولان باشگاه داشته و البته نقدهایی که بعضا به باشگاه و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و برخی تصمیم‌های کادرفنی وارد می‌کرد، چندان مقبول پرسپولیسی‌ها نبوده و حتی اگر برانکو می‌ماند، احتمال جدایی سید‌جلال زیاد بود.

این بازیکن که سال گذشته از بازی‌های ملی خداحافظی کرده بود، بارها تاکید کرده‌ ‌که دوست دارد فوتبالش را در ملوان انزلی، تیمی که با آن به دنیای فوتبال معرفی شد به پایان برساند و شاید این اتفاق در فصل آتی لیگ دسته اول رخ دهد! نکته جالب‌توجه این‌که سید‌جلال بنا به دلایل نامعلومی از لیست کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی برای جام‌جهانی روسیه هم حذف شد و دیگر رنگ پیراهن تیم ملی را ندید و به ناچار از فوتبال ملی پیش از جام ملت‌های آسیا 2019 امارات خداحافظی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه