شمانیوز
کد خبر : 904851

اتفاقی که پیش‌بینی می‌شد با آمدن سرمربی جدید در پرسپولیس رخ بدهد، گویا استارتش زده شده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایلنا: اتفاقی که پیش بینی می شد با آمدن سرمربی جدید در پرسپولیس رخ دهد، گویا استارتش زده شده و بر اساس اعلام برخی رسانه ها مرد آرژانتینی روی نام چند بازیکن خط قرمز کشیده است. گابریل کالدرون که چند روزی است تمرینات این تیم را زیر نظر دارد، تصمیم گرفته تا چند بازیکن را از لیست تیمش خارج کند و به همین دلیل طی روزهای اخیر با دیدن فیلم بازی‌های قبلی پرسپولیس و مشورت از برخی‌ها تصمیماتی را در این باره اتخاذ کرده است.

کالدرون که اخیرا جلسه‌ای را با ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس برگزار کرده تصمیم گرفته تا چند بازیکن تیمش را از لیست کنار بگذارد اما فعلا قرار نیست از سوی باشگاه نام این چند بازیکن رسانه‌ای شود.

 

بر اساس شنیده ها گابریل کالدرون، رادوشوویچ، حسین ماهینی، ربیع خواه و مهدی شریفی را نمی خواهد و جدایی این 4 بازیکن که در لیست بزرگسال هستند برای این انجام خواهد شد که باشگاه پرسپولیس بتواند چند بازیکن جدید جذب کند. در صورتی که بازیکنان مدنظر جذب شوند جدایی این 4 بازیکن قطعی خواهد بود. البته این بازیکنان فعلا در تمرینات حاضر خواهند بود تا به زودی در خصوص آینده آنها تصمیم‌گیری شود.

اگرچه باشگاه پرسپولیس دیروز و در بیانیه ای اعلام کرد کالدرون لیست مازاد ندارد اما در بخش از همان بیانیه آمده  است: "مدیریت باشگاه تاکنون جلسه‌ای با سرمربی محترم تیم درخصوص لیست موسوم به لیست مازاد نداشته است". به هر حال از این جمله می توان نتیجه گرفت  که این جلسه به احتمال فروان اگر برگزار نشده، برگزار خواهد شد و البته این حق سرمربی است که اگر بازیکنی را نخواهد او را در لیست مازاد قرار بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید