شمانیوز

با اینکه نام وحید امیری مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در لیست خروج تیم ترابوزان اسپور قرار گرفته و این‌طور به نظر می‌رسد که راه برای بازگشتش به پرسپولیس باز باشد، اما سرخپوشان با یک‌سری شرط و شروط باید این بازیکن را جذب کنند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، وحید دیگر نمی‌تواند در لیگ ترکیه به کارش ادامه دهد. این بازیکن فصل گذشته، یک نیمکت‌نشین بود که هرگز نتوانست خودش را به تیم تحمیل کند و فقط وقتی به میدان می‌رفت که مهاجمان دیگر مصدوم یا محروم بودند. به همین علت، او نتوانست خودش را به خوبی به سایر باشگاه‌های ترکیه‌ای معرفی کند و از این رو است که مشتری ترک ندارد. با این حال، باشگاه ترابوزان حاضر نیست به سادگی دست از سر امیری بردارد. آن‌ها به صورت رسمی اعلام کردند امیری دیگر در لیست این تیم نیست، اما هر باشگاهی به دنبال جذب این وینگر ملی‌پوش است، باید حدود ۷۰۰ هزار دلار بابت رضایتنامه اش بپردازند و سپس با امیری، قرارداد حرفه‌ای با رقم جدید امضا کنند. امیری فصل قبل می‌توانست در پرسپولیس بماند و در اوج شهرت و محبوبیت، در حالی که مهاجم فیکس تیم و همچنین تیم ملی بود، به کارش ادامه دهد آن‌هم در شرایطی که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته شد ولی وحید به ترکیه رفت تا فوتبالش تحت تأثیر نیمکت‌نشینی قرار بگیرد. 

حالا این بازیکن فقط یک پیشنهاد خارجی از قطر با رقم پایین دارد که چندان برایش جذاب نیست. پیشنهادی از تراکتور داشت که، چون مدت آن برای سه فصل تعیین شد، دو طرف به نتیجه مطلوب نرسیدند. پیشنهاد باشگاه سپاهان هم در میان است که البته این پیشنهاد به باشگاه ترابوزان ارسال شده و وحید حق دارد که می‌گوید از آن بی‌خبر است. 

تا پیش از این، وحید راهی برای بازگشت به پرسپولیس نمی‌دید زیرا از یک سو، باشگاه توانایی پرداخت ارز بابت اخذ رضایتنامه اش را نداشت و در ثانی، امیری حالا در پست خود، یک مهاجم ملی‌پوش را در پرسپولیس می‌بیند؛ در واقع مهدی ترابی جوان و باانگیزه در سمت چپ خط حمله پرسپولیس دیده می‌شود و هواداران به قدری از این بازیکن رضایت دارند که خاطرات خوش خود با امیری را از یاد برده‌اند. پایان هفته گذشته، اما با اتفاقات شیرین برای امیری همراه شد و وحید از سمت پرسپولیسی‌ها، تماس جالبی دریافت کرد. او حالا راه را برای بازگشت به تیم محبوبش، باز می‌بیند، اما مشکل اینجاست که در بازگشت او، ترافیک شدیدی در خط حمله با حضور مهدی ترابی، سیامک نعمتی، علی علیپور، امید عالیشاه، سعید کریمی، محمدامین اسدی و... ایجاد می‌شود. 

در همین راستا شنیدیم اگر حضور امیری در پرسپولیس قطعی شود، جا برای جدایی ترابی باز خواهد شد. ترابی بعد از اتمام فصل هجدهم، امید زیادی داشت تا به یکی از سه پیشنهاد خوب خود جواب مثبت داده و لژیونر شود، اما مدیران باشگاه به شدت با این موضوع مخالفت کردند، چون جای خالی این بازیکن ملی‌پوش با مهره‌هایی که بود پر نمی‌شد. از سوی دیگر، سیدمحمدرضا حسینی وینگر ذوب‌آهن نیز به سرعت به سپاهان پیوست تا آخرین امید تیم از بین برود. مهم‌ترین و سخت‌ترین مانع ممکن برای بازگشت امیری، حضور ترابی بود ولی شنیدیم اگر مذاکرات با امیری شرایط خوبی پیدا کند، ترابی نیز فضایی برای لژیونر شدن پیدا خواهد کرد و به آرزوی دو ساله اش می‌رسد. در این میان، پرسپولیس نیز بابت رضایتنامه ترابی، صاحب پول می‌شود و برای جذب امیری، دست باشگاه باز خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید