شمانیوز

محمد حسین کنعانی زادگان مدافع فصل گذشته ماشین سازی دقایقی پیش وارد باشگاه پرسپولیس شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، همزمان با برگزاری تمرینات پرسپولیس، دفتر مدیران باشگاه در خیابان سئول هم روزهای شلوغی را تجربه می کند.


طی روزهای مختلف بازیکنانی نظیر شکاری با حضور در دفتر باشگاه برای اضافه شدن به جمع سرخپوشان مذاکره کرده اند و قرارداد برخی بازیکنان تیم نظیر محمد انصاری هم تمدیده شده است.


حالا و در شرایطی که خبر می رسید کالدرون برای تقویت بخش دفاعی خود به دنبال خرید یک مدافع میانی است، دقایقی پیش محمد حسین کنعانی زادگان وارد باشگاه پرسپولیس شد تا مذاکراتی با مدیران باشگاه برای اضافه شدن به جمع این تیم داشته باشد.


پرسپولیس در پست دفاع میانی سیدجلالی حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده و محسن ربیع خواه را در اختیار دارد و در صورتی که مدیران باشگاه برای عقد قرارداد با مدافع فصل گذشته ماشین سازی به توافق برسند، به اجبار باید یک نفر از لیست نفرات این تیم توسط کالدرون سرمربی جدید تیم خارج شود.

 

مدافع 25 ساله ملی پوش فصل گذشته باشگاه ماشین سازی تبریز طی هفته های اخیر پیشنهاداتی از سایر تیم های لیگ برتری نیز دریافت کرده بود که حالا با حضورش در خیابان سئول به نظر می رسد مدیران باشگاه پرسپولیس در پیش بردن مذاکرات با این بازیکن موفق تر عمل کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    این کجاش استقلالیه

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه