شمانیوز
کد خبر : 905018

ماکسی لوپز، همسر سابق واندا نارا، صحبت های عجیبی در مورد او و مائوروایکاردی به زبان آورد.

به گزارش شمانیوز به نقل از  "ورزش سه"، در روزهایی که شرایط به بدترین شکل ممکن برای ایکاردی پیش می رود و دیروز باشگاه اینتر رسما اعلام کرد نام وی در لیست مازاد قرار گرفته است، مکسی لوپز که رابطه بسیار بدی با او دارد نیز در رابطه با مائوریتو و همسر سابقش صحبت کرد. مکسی لوپز مدعی شد واندا شش ماه است اجازه ملاقات وی با فرزندانش را نداده است و ایکاردی یک بار از مکسی لوپز خواسته مدیر برنامه  وی شود.

 

 

 

مکسی لوپز گفت: "من فرزندانم را از ماه ژانویه ندیده ام. به همین  دلیل اخیرا به میلان رفتم و فکر می کردم می توانم با فرزندانم وقت بگذرانم، اما شرایط به شکل دیگری رقم خورد. البته شرایط سالهاست اینگونه است و من باید قوی باشم، من حالا حتی با واندا صحبت هم نمی کنم.

 

مائورو ایکاردی و واندا نارا کاملا مکمل یکدیگر هستند و شما بدانید قطعا هر کاری انجام می شود با تایید دیگری رخ داده است. هنگامی که من از کاتانیا به میلان رفتم، ایکاردی یک بار از من خواست که به عنوان مدیر برنامه وی کار کنم. من این پیشنهاد را رد کردم زیرا به نظر من نباید زندگی خصوصی و حرفه ای را قاطی کرد.

 

رویکرد من در صورت ملاقات دوباره با مائورو ایکاردی؛ همان رفتاری که شما می دانید، اگر ایکاردی را ببینم مانند همیشه عمل خواهم کرد."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه