شمانیوز

کنعانی‌زادگان دوباره رنگ پیراهنش را عوض کرد و قرار است برای فصل آینده قرمز بپوشد. بازیکنی که فصل قبل در برخی آیتم‌ها بهتر از سیدجلال و شجاع بود و در برخی فاکتورها هم نسبت به آن‌ها کیفیت پایین‌تری داشت.

به گزارش شمانیوز به نقل از نود، پرسپولیس با وجود اینکه جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمد انصاری را برای پست دفاع وسط داشت، شب قبل یک مدافع میانی دیگر هم خرید. محمدحسین کنعانی‌زادگان با حاشیه‌های زیادی به این تیم پیوست. بازیکنی که فصل قبل مانند شجاع خلیل‌زاده دو گل زد و یک پاس‌‌گل داد. طبق آمار متریکا، کنعانی‌زادگان با اینکه بالاترین دقت پاس را بین بازیکنان ماشین‌سازی داشت، ولی دقت پاسی پایین‌تر از جلال حسینی ثبت کرده بود. 85درصد پاس‌های فصل قبل کنعانی‌زادگان به مقصد رسید که آماری بهتر از شجاع خلیل‌زاده است. 

 

 

کنعانی‌زادگان در هر مسابقه فصل قبل 2.3 نبردهوایی پیروز می‌شد که در این آیتم هر دو دفاع اصلی فصل قبل پرسپولیس عملکردی بهتر از او داشتند. این بازیکن فقط 0.5 توپ در هر مسابقه از بازیکنان حریف می‌گرفت و در مجموع فصل، 14 تکل موفق ثبت کرد. کنعانی‌زادگان در عملکردهای دفاعی نظیر قطع پاس، دفع توپ و بلاک بازیکن فعالی بود و میانگین 7.1 عملکرد دفاعی در هر مسابقه را در متریکا ثبت کرد. کنعانی‌زادگان از این حیث عملکرد بهتری نسبت به سیدجلال داشت. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه