شمانیوز
کد خبر : 905874

یکی از اتفاقات مهم برای پرسپولیس در این هفته حضور محمدحسین کنعانی زادگان در باشگاه و امضای قرارداد قطعی این بازیکن برای دو فصل آینده بود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرانلاین: در مورد کنعانی زادگان مسائل زیادی مطرح است. او روزی، بازیکن پرسپولیس بود ولی پس از مدتی حضور در جمع سرخپوشان، این تیم را رها کرد و به سربازی رفت تا برای باشگاه ملوان بندرانزلی توپ بزند. این بازیکن در بازگشت به جای این که به پرسپولیس بیاید راهی استقلال شدند آن هم در حالی که قرارداد داشت و پرسپولیسی ها می خواستند طبق قرارداد، کنعانی زادگان را در تیم خود ببینند ولی او با استفاده از یکسری بند و ماده در سازمان لیگ، قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد و به استقلال رفت. حضور کنعانی زادگان در استقلال اما هیچ عایدی در بر نداشت و او خیلی زود به علت مصدومیت از ناحیه زانو، تمام فصل را از دست داد. حالا کنعانی زادگان به پرسپولیس برگشته و امیدوار است فصل رویایی را سپری کند.

او در این رابطه به خبرنگار ما گفت: «ماه ها منتظر این فرصت بودم. دوست داشتم یک بار دیگر به تیم رویاهایم یعنی پرسپولیس برگردم. کاری به قضاوت ها ندارم من فقط آمده‌ام تا گذشته را جبران کنم ؛همه چیز را همه اتفاقات که در گذشته رقم خورده را، باید در این فصل جبران کنم و خاطرات خوبی از بازی هایم برای هواداران بسازم.» این مدافع میانی اضافه کرد: «من هم مثل هر فرد دیگری اشتباهاتی در زندگی خود داشتم اما در فصل قبل آن قدر خوب بازی کردم تا بتوانم شانس بازگشت به تیم محبوبم را برای خود زنده کنم. در ماشین سازی تبریز تلاش کردم تا بازیکنی کم اشتباه باشم. آمار و ارقامی که از من در این تیم بر جای مانده گویای همه چیز است. فکر می کنم به همین خاطر بود که به تیم ملی دعوت شدم و در جام ملت‌های آسیا برای کشورمان بازی کردم. حالا هم نوبت پرسپولیس رسید تا فرصت بازی برایش را داشته باشم.»

این مدافع میانی در مورد اهدافش در جمع سرخپوشان اضافه کرد: «پرسپولیس پشت سر هم قهرمان لیگ شده و بازیکنان بسیار خوبی دارد. گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم در تمرینات حضور دارد و فکر می‌کنم ما در کنار یکدیگر بتوانیم به موفقیت های گذشته ادامه دهیم. من هم دقیقا برای همین اینجا هستم تا بخشی از موفقیت های آینده باشم. حالا هم به پرسپولیس آمدم تا یکی از نفرات جدید باشگاه محبوبم در فصل آینده باشم. امیدوارم که بهترین اتفاقات برای من رقم بخورد و مورد حمایت هواداران پرسپولیس قرار بگیرم. قطعاً اگر حمایتی از من صورت بگیرد، نتیجه مثبت آن را در طول فصل خواهید دید.»

از کنعانی زادگان در مورد آینده اش پرسیدیم که گفت: «من بازیکنی هستم که علاقه زیادی به پیشرفت دارم. نمی خواهم در یک سطح باقی بمانم. برای حضور طولانی مدت در پرسپولیس و تیم ملی به تهران آمدم و مطمئن باشید کاری می‌کنم که هواداران روسفید شوند و مدیران باشگاه از خرید و جذب من پشیمان نشوند. ما بازی‌های سخت در فصل آینده لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا پیش رو داریم و از سوی دیگر می‌خواهیم دوباره قهرمان جام حذفی شویم. من هم مثل سایر پرسپولیسی ها، همه این جام ها را می خواهم. در این شرایط همه بازیکنان می خواهند یک فصل رویایی را رقم بزنند. امیدوارم که با هم بتوانیم به خواسته مشترک مان برسیم چون می دانم انگیزه همه یکسان است.»

کنعانی زادگان در نهایت، حرف هایش را این طور به پایان رساند: «وقتی به تمرینات پرسپولیس رفتم با یک تیم پرستاره و باانگیزه مواجه شدم. ما به زودی (امروز، چهارشنبه) راهی ترکیه می شویم و امیدواریم روند آماده‌سازی خوبی را سپری کنیم. تمرینات سنگین بدنسازی در انتظار ماست و بعد از این مدت دوباره به تهران برگردیم تا آماده شروع فصل جدید شویم. فصل بسیار خوبی در انتظار همه ما خواهد بود به شرط آن که همه به یک اندازه منتظر شروع آن باشیم. من که خیلی امیدوارم قهرمانی سه فصل گذشته را در لیگ نوزدهم نیز تکرار کنیم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه