شمانیوز
کد خبر : 905909

یک رسانه بلژیکی از نیمکت نشینی مهاجم ایرانی تیم کلوب بروژ در دوران سرمربی جدید این تیم خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: سایت فوتبال نیوز بلژیک با بررسی سیستم مورد علاقه کلمنت سرمربی جدید کلوب بروژ به بررسی گزینه‌های این مربی در خطوط مختلف زمین پرداخت.

این سایت درباره خط حمله بروژ جایی که این تیم کاوه رضایی مهاجم ملی پوش کشورمان را نیز در اختیار دارد نوشت، به نظر می‌رسد اولین مسئله با ورود اوکرکه (مهاجم نیجریه‌ای و جدید) حل شده است. پس از خروج وسلی مورائس، باشگاه به دنبال یک بازیکن هدف جدید نیست و به طور کامل مکلف به تک مهاجم است، مانند ساماتا که در سال گذشته در خنک تحت نظر کلمنت آقای گل شد.

بنابراین، کاوه رضایی، یله ووسن یا لوئیس اوپندا خیلی در نظر گرفته نمی‌شوند، هرچند که هنوز هم این بازیکنان قادر خواهند بود در سیستم چرخشی معروف مربی جدید دقایقی بازی کنند. با این حال، به نظر می‌رسد که گران قیمت‌ترین خرید باشگاه (اوکرکه) به عنوان تک مهاجم بازی خواهد کرد.

البته این خبر بدی برای سیبه شیرورز کاپیتان تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های بلژیک است که سال گذشته پشت سر وسلی خوش درخشید و به عنوان مهاجم سایه بازی می‌کرد، اما این پست در سیستم کلمنت وجود ندارد.

گفتنی است کاوه رضایی که با پنج میلیون یورو از شارلوا به بروژ پیوست و گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه لقب گرفت به دلیل مصدومیت و افت فنی نتوانست درخشش سابق را در این تیم تکرار کند و نیمکت نشین شد. حالا با آمدن اوکرکه با قراردادی ۸ میلیون یورویی، کاوه عنوان گران‌ترین بازیکن بروژ را هم از دست داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه