شمانیوز
کد خبر : 905944

کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که یک سال دیگر با ناتینگهام قرارداد دارد در این تیم خواهد ماند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران:  کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس که سابقه بازی در تیم‌های المپیاکوس، پانیونیوس، اوساسونا، تراکتور و ... دارد و در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نیز بازی کرده است، به احتمال زیاد در این فصل نیز در چمپیونشیپ (لیگ دسته اول انگلیس) بازی خواهد کرد.

او که در ناتینگهام عملکرد به نسبت خوبی داشت، خبر‌هایی مبنی بر خروجش شنیده می‌شد، اما در این تیم ماندنی است تا فصل آینده در انگلیس بازی کند.

سایت ناتینگهام پست در این باره نوشت: ناتینگهام فارست علاوه بر لوئیس گرابان، بهترین گلزن فصل گذشته خود کریم انصاری‌فرد، داریل مورفی و تیلر واکر را در اختیار دارد و در این میان کریم انصاری‌فرد و داریل مورفی شاید آینده خود را در تیم‌های دیگری باید جستجو کنند، زیرا آلرت آدوما، مهاجم ۳۱ ساله نیز به ناتینگهام فارست پیوست.

در ادامه آمده است: البته کریم انصاری‌فرد و داریل مورفی برای یافتن جایگاه خود در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست تلاش می‌کنند و تیلر واکر نیز در صورت ماندن هر کدام از آن‌ها شاید به تیم دیگری منتقل شود.

انصاری فرد که فصل گذشته ۱۲ بازی در چمپیونشیپ انگلیس انجام داد و ۲ گل به ثمر رساند، یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.

لازم به ذکر است، چندی پیش با اعلام باشگاه ناتینگهام فارست، مارتیل اونیل، سرمربی ایرلندی این تیم به دلیل کسب نتایج ضعیف پس از ۵ ماه اخراج شد و مدیران باشگاه تصمیم گرفتند تا صبری لاموشی فرانسوی را به عنوان سرمربی جدید شان انتخاب کنند.

انصاری فرد کاپیتان تیم ملی ایران هم محسوب می‌شود و باید در شهریورماه به تهران بیاید تا تیم ملی را در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ همراهی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه