شمانیوز
کد خبر : 905958

الحاجی گرو عملکردی مشابه استقلال در بازگشت به سوئد داشت و حالا از تیم استرشوندز جدا خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، الحاجی گرو، بازیکن اهل نیجریه سابق باشگاه استقلال که بعد از جدایی از جمع آبی‌پوشان بار دیگر به سوئد و تیم اوسترشوندز بازگشته بود، حالا با انتشار پستی در صفحه مجازی‌اش از هواداران این تیم خداحافظی و در ادامه برای آن‌ها آرزوی موفقیت کرد. گرو در این پست خود گفته است: «خانم‌ها، آقایان، دوستان و فامیل من سلام. خوشحالم که آخرین بازی خود برای این باشگاه را در روز یک‌شنبه انجام دادم. در طول این مدت خاطرات فراموش‌نشدنی بسیار زیادی با یکدیگر داشتیم.
 
تنها می‌خواهم بگویم در طول این مدت زحمت بسیار زیادی کشیدید و بابت حمایتی که انجام دادید ممنون هستم. ما در کنار یکدیگر فصل‌های عالی را پشت سر گذاشتیم و هرگز در ادامه زندگی آن را فراموش نخواهم کرد. با تشکر از باشگاه اوسترشوندز و هوادارانش و آرزو می‌کنم آن‌ها در آینده بهترین نتیجه را به دست بیاورند. شما همیشه در قلب و یاد من خواهید ماند.» نکته جالب اینکه گرو پس از جدایی از استقلال به اوسترشوندز، تیم سابق خود برگشت و در ۱۲ بازی برای این تیم فقط یک گل زد!

این مهاجم نیجریه‌ای در حالی به استقلال پیوست که کارنامه قابل قبولی نداشت و قرار بود جای خالی مامه‌تیام سنگالی را پر کند. گرو در حالی پیراهن آبی را بر تن کرد که در سه سال و نیم قبل از آن تنها ۷ گل زده بود یعنی به ازای هر نیم‌فصل یک گل!

گرو که سال‌ها در سطح اول فوتبال سوئد و دانمارک توپ زده بود در استقلال نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد و رضایت هواداران و کادر فنی این تیم را جلب کند. او در مدت نیم‌فصل حضور در استقلال در ۷ بازی لیگ برتری (۳۱۱ دقیقه- ۲ بازی به عنوان بازیکن فیکس و ۵ بازیکن به عنوان تعویضی)، یک دیدار آسیایی (۹۰ دقیقه)، دو بازی حذفی (۱۵۶ دقیقه-یک گل از روی نقطه پنالتی) برای آبی‌ها به میدان رفت و در این ۵۵۷ دقیقه تنها یکبار از روی نقطه پنالتی در جام حذفی دروازه تیم سایپا را باز کرد. او عملکردی مشابه استقلال در بازگشت به سوئد داشت و حالا از این تیم جدا خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه