شمانیوز
کد خبر : 905960

جانی هررا دروازه بان سابق تیم ملی شیلی به انتقادات مسی علیه داوری ها در کوپا آمه ریکا واکنش تندی نشان داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، لیونل مسی کوپا آمه ریکای ناموفقی را با آرژانتین پشت سر گذاشت. آرژانتین در نیمه نهایی با شکست 2-0 از برزیل نتوانست راهی فینال شود در حالی که پس از بازی، مسی و یارانش به انتقاد شدید از داور بازی پرداختند. مسی معتقد بود که دو پنالتی برای آنها نگرفته اند و پس از بازی رده بندی مقابل شیلی که اخراج شد، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی(کنمبول) را متهم کرد که همه چیز را برای قهرمانی برزیل فراهم کرده است.

اتهامات مسی حواشی بسیاری را باعث شد و بسیاری به آن واکنش منفی نشان دادند.

 

 

در آخرین نمونه، جانی هررا گلر یونیورسیداد شیلی که سابقه 24 بازی ملی را دارد و در کوپا امه ریکای 2015 و 2016 عضو تیم ملی شیلی بود، واکنش تندی به حرف های مسی نشان داد.

او به تلویزیون شیلی گفت:« مسی از چه حرف می زند؟ آرژانتین در مقدماتی جام جهانی 2018 در حال از دست دادن سهمیه بود و مسی هم 4 جلسه محروم شده بود ولی سپس محرومیت او را به یک جلسه کاهش دادند تا آرژانتین را از یک فاجعه نجات دهند. آنها کشوری هستند که دو قهرمانی ناحق در جام جهانی دارند. در 1978 به لطف حکومت دیکتاتوری شان قهرمان شدند و سال 1986 نیز با گل هند مارادونا برابر انگلیس توانستند به نیمه نهایی برسند.

مسی باخته و حالا دنبال توجیه است. به او توصیه می کنم ساکت باشد و حرف نزند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه