شمانیوز

استقلال در عین ناباوری و ناخواسته در آستانۀ تقدیم هدیه‌ای بزرگ به تراکتور است.

به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز : استقلال تهران به دلیل پرداخت نکردن مبلغ قرارداد پروپئیچ، بازیکن خارجی سابق خود در آستانۀ جریمه‌ای سنگین از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد و علاوه بر کسر امتیاز هر لحظه امکان دارد این تیم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود.

 

این اتفاق با عصبانیت و ناراحتی هواداران استقلال همراه خواهد بود اما از طرف دیگر باعث خوشحالیِ زائدالوصف پرشورهای تبریزی می‌شود. زیرا که با کنار رفتن استقلال از لیگ قهرمانان، تراکتور تبریز جای آبی‌های پایتخت را در این رقابت‌ها خواهد گرفت.

 

این اتفاق به مانند هدیه‌ای بزرگ از سوی استقلال به تراکتور خواهد بود. هدیه‌ای که با اشتباهی بزرگ از سوی مدیران قدیمی و به شکلی ناخواسته تقدیم تی‌تی‌ها خواهد شد. تراکتور فصل گذشته با جذب بازیکنانی بزرگ و کهکشانی به شدت به دنیال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بود که در هفته‌های پایانی اسیر حاشیه شد و از رسیدن به این مهم بازماند.

 

ستاره‌های بزرگ تراکتور با رقم خوردن این اتفاق عزم خود را جزم خواهند کرد تا با کنارگذاشتن اشتباهات فصل قبل و با استفاده از تفکر دنیزلی حضوری پر رنگ و قدرتمند در رقابت‌های آسیایی داشته باشند و تصویر منفی عملکرد بد خود را از ذهن هوادارانشان پاک کنند.

 

باید دید که در نهایت حکم AFC به محرومیت استقلال صادر خواهد شد و شاهد حضور تراکتور در لیگ قهرمانان خواهیم بود یا مدیران استقلال با ارائۀ راهکار این مشکل بزرگ را حل خواهند کرد و همچنان نمایندۀ ایران در معتبرترین رقابت‌های باشگاهی قارۀ کهن خواهند بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه