شمانیوز

یک رسانه ایتالیایی ارزش مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ روسیه را فاش کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سایت مرکاتو فوت اینگلایس ایتالیا، با اشاره به علاقمندی تیم فوتبال لیورپول انگلیسبرای خرید سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان، ارزش این بازیکن جوان را ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرد.

 

این سایت با اشاره به حضور نمایندگان لیورپول در دیدار سوپرجام روسیه میان تیم های زنیت و لوکوموتیو جهت تماشای بازی سردار آزمون نوشت: لیورپول مجددا پرونده‌ای را جهت خرید سردار آزمون بازگشایی کرده است.

 

رسانه‌های بریتانیا گزارش دادند که فرستادگان لیورپول دیدار بین زنیت سن پترزبورگ و لوکوموتیو مسکو برای نظارت بر عملکرد مسی ایران  حضور یافتند که با وجود شکست (۳ بر۲) تیم زنیت، این بازیکن هر ۲ گل تیمش را به ثمر رساند.

 

در ادامه این گزارش آمده است، تیم اورتون هم به این بازیکن علاقه مند است، بازیکنی که فصل گذشته در قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانی روسیه نقش مهمی ایفا کرد. او در این فصل ۱۳ گل زد و۶ پاس گل داد.

 

 در سال های گذشته لیورپول سعی کرد او رابه خدمت بگیرد، اما این بازیکن احساس کرد هنوز آماده این انتقال نیست. سردار معتقد بود ممکن در صورت پیوستن به لیورپول در چند بازی دقایقی به میدان برود و بیشتر فصل را نیمکت نشین شود.

 

این رسانه ایتالیایی با طرح این پرسش که آیا این بار می‌تواند زمان مناسبی برای پیوستن او به لیورپول باشد؟ نوشت: ارزش این بازیکن حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو تخمین زده می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied