شمانیوز
کد خبر : 906118

اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که بازگرداندن نیمار به نوکمپ کار بسیار سختی است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم: ژاوی هرناندس که پیش از اینکه در سال 2015 بارسلونا را به مقصد السد قطر ترک کند، دو فصل سابقه بازی در کنار نیمار را در بارسا داشت، درباره احتمال بازگشت این ستاره برزیلی به جمع آبی‌واناری‌ها گفت: نیمار می‌تواند خرید فوق‌العاده‌ای برای بارسلونا باشد، اما صادقانه می‌گویم که عملی شدن این انتقال سخت است و بارسلونا کار خیلی سختی در این زمینه دارد.

وی افزود: ما در فوتبال چیزهای زیادی دیده‌ایم که به شخصه فکر نمی‌کردم هرگز آنها را ببینم، مثل پرداخت رقم بند فسخ 222 میلیون یورویی قرارداد نیمار توسط پاری‌سن‌ژرمن، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. شکی نیست که نیمار یکی از بهترین بازیکنان جهان است، اما باید بینیم بارسلونا چه کار خواهد کرد.

اسطوره باشگاه بارسلونا همچنین درباره مهاجم فرانسوی‌ اتلتیکومادرید که گفته می‌شود بارسلونا در آستانه به خدمت گرفتن او با فعال کردن بند فسخ 120 میلیون یورویی‌اش است، اظهار داشت: گریزمان بازیکنی فوق‌العاده و ستاره‌ای جهانی است. او در اتلتیکو و تیم ملی فرانسه تفاوت را رقم زد. به اعتقاد من آنتوان بازیکنی فوق‌العاده است. انتقال او به بارسا هنوز رسمی نشده، اما به نظر می‌رسد که به بارسلونا ملحق می‌شود. گریزمان خرید فوق‌العاده‌ای برای بارسا خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید