شمانیوز
کد خبر : 906119

وست‌بروم نسبت به غرامتی که از این انتقال دریافت خواهد کرد، شاکی است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مارکا، باشگاه وست‌برومویچ آلبیون نسبت به اقدام بارسلونا در جذب لویی بری، مهاجم 16 ساله این باشگاه انگلیسی رضایت ندارد و معتقد است بارسلونا غرامت کافی را بابت این انتقال به وست بروم پرداخت نکرده است.

قرارداد این بازیکن 16 ساله با باشگاه وست‌بروم به پایان رسیده بود. او از این باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد 3 ساله ای دریافت کرده بود که سال اول آن به شکل غیرحرفه ای بود و در ادامه، به صورت حرفه ای در می‌آمد. بارسلونا بری را با قراردادی سه ساله به خدمت گرفته و با توجه به پایان قرارداد او، نیاز به پرداخت رقمی برای فسخ قرارداد نداشته است. با این حال، بارسلونا مبلغ 235 هزار پوند را به عنوان حق رشد به حساب باشگاه انگلیسی واریز کرده است.

مدیران وست‌بروم با وجود آن که این انتقال را اجتناب ناپذیر دانسته اند و مشکلی با قطعی شدن آن نخواهند داشت، نسبت به مبلغ پرداختی بارسلونا به عنوان حق رشد شاکی اند و معتقدند بارسلونا حداقل مبلغ تعیین شده توسط فیفا (برای حق رشد بازیکنان جوان که به باشگاه های خارجی می‌روند) را به آن ها پرداخت کرده و باشگاه انگلیسی لایق مبلغی بیش از 235 هزار پوند بوده است.

احتمالا به همین دلیل هم هست که باشگاه حاضر در چمپیونشیپ و همچنین اتحادیه فوتبال انگلستان، این انتقال را تصویب نکرده اند و در صورت ادامه این روند، او حق همراهی بارسا را نخواهد داشت.

بری سال گذشته و با به ثمر رساندن 10 گل در 5 مسابقه برای تیم ملی زیر 15 ساله های انگلستان در ایتالیا به شهرت رسید. او در ادامه و در ماه نوامبر در تورنمنت وال‌دمارنه به همراه تیم ملی زیر 16 ساله های انگلستان به قهرمانی رسید و کفش طلای رقابت ها را هم از آن خود کرد. او در رده نونهالان برای ایرلند به میدان رفته و با توجه به رگه های خانوادگی اش، می‌تواند برای این کشور هم به میدان رود.

از پی‌اس‌جی و لایپزیش هم به عنوان دیگر طرفداران بری یاد شده و در این بین شنیده شده پیشنهاد پاریسن‌ژرمن برای او، 5 ساله بوده است. با این حال، بری بارسلونا را به باشگاه پاریسی ترجیح داده است. بری مهاجمی است که قابلیت بازی در مرکز خط حمله و البته در جناحین آن را هم دارد. بری اکنون قرار است که به تیم جوونیل A (زیر 19 ساله های بارسلونا) ملحق شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید