شمانیوز
کد خبر : 906200

دلیل ترک اردوی کهکشانی‌ها توسط سرمربی فرانسوی این تیم فاش شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: باشگاه رئال مادرید عصر روز گذشته (جمعه) اعلام کرد زین‌الدین زیدان بنا به دلایل شخصی اردوی این تیم در مونترئال کانادا را ترک کرده و به مادرید بازگشته است. باشگاه رئال خبر داد تا بازگشت زین‌الدین زیدان، دستیار او یعنی دیوید بتونی تمرینات کهکشانی‌ها را زیرنظر خواهد داشت.

نشریه «اوکی دیاریو» اسپانیا مدعی شد زیدان به دلیل وخیم شدن اوضاع برادر بیمارش مجبور به ترک اردوی کهکشانی‌ها شده است. این اتفاق دقیقاً در روز چهارم تمرینات پیش‌فصل رئال در مونترئال افتاد که زیزو بلافاصله پس دریافت این خبر با هماهنگی باشگاه مجبور به ترک اردوی مادریدی‌ها شد.

نشریه اسپانیایی «آس» چاپ مادرید هم خبر داد زیدان به طور موقت رئال مادرید را ترک کرده و برای بازی‌های دوستانه جام قهرمانان بین‌المللی بازخواهد گشت و هدایت سفیدپوشان مادریدی را برعهده خواهد گرفت.

رئال مادرید قرار است در تاریخ ۲۰ جولای (۲۹ تیر) در هوستون با بایرن مونیخ بازی کند، سپس در تاریخ ۲۳ جولای (یک مرداد) در لنداُور مریلند به مصاف آرسنال خواهد رفت و سپس در تاریخ ۲۶ جولای (۴ مرداد) در نیوجرسی با اتلتیکومادرید تقابل خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید