شمانیوز
کد خبر : 906258

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اشکان دژاگه و چند بازیکن جدید تا چند روز دیگر به اردوی تیم ملحق می‌شوند.

به گزارش خبرنگاشمانیوز و به نقل از میزان: مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی ارضروم تیم تراکتور اظهار داشت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم و می‌توانیم در این اردو، برنامه‌های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم.

وی افزود: تمریناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و به دلیل این که آسیب زیادی به چمن ورزشگاه بنیان دیزل وارد نشود، به ارضروم آمده‌ایم.

سرمربی تیم تراکتور گفت: بازیکنان در تبریز نیز وضعیت خوبی داشتند و اکنون چند بازیکن را به علت حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم، اما به زودی چند بازیکن خارجی به جمع ما ملحق می‌شوند و می‌خواهیم همه چیز را در ارضروم تمام کرده و به تبریز برگردیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: در استانبول، با حدود ۵۰ بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع بندی برسیم و از بین آنها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند.

دنیزلی تراکتور درباره شایعه اخراج چهار بازیکن از تیم گفت: امروز شنیدم که از تبریز خبر آمده که من چهار بازیکن را نمی‌خواهم، از همین جا به هواداران اعلام می‌کنم که طرفداران تا زمانی که چیزی را مستقیما از زبان من نشنیده‌اند، باور نکنند.

سرمربی تیم تراکتور افزود: ما به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم و بازیکنان جدید به جمع ما اضافه خواهند شد و لیگ را با قدرت آغاز خواهیم کرد و هواداران نگران تیم نباشند.

دنیزلی گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده‌ام، او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا ۸، ۹ روز دیگر به جمع ما اضافه می‌شود و خوشبختانه اکبر ایمانی هم به اردو اضافه شده و مشکل دیگری نداریم.

وی خطاب به هواداران خاطرنشان کرد: طرفدارانمان آسوده خاطر باشند، چرا که ما خوب تلاش می‌کنیم و خوب به تبریز برخواهیم گشت و لیگ را خوب شروع خواهیم کرد و در کنار یکدیگر خوشحال خواهیم شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید