شمانیوز
کد خبر : 906290

لوکا النسر، سرمربی ۳۶ ساله تیم فوتبال آمیای فرانسه از سامان قدوس، مهاجم ایرانی خواسته تا در توپ‌گیری از بازیکنان حریف مشارکت بیشتری داشته باشد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم:  لوکا السنر در بخشی از گفت‌وگوی بلند خود با سایت خبری le11amienois فرانسه درباره سامان قدوس اظهار داشت: خیلی زیاد با سامان قدوس درباره توپ‌گیری از بازیکنان حریف صحبت کردم. در واقع هر بازیکنی در تیمم باید این‌گونه باشد زیرا این نقطه ورود به برنامه تهاجمی است و  فرصت‌های بیشتری برای خلق حمله خواهیم داشت.

سرمربی اسلوونیایی تیم فوتبال آمیای فرانسه افزود: من چیز مهمی را که از سامان قدوس و سرهو در خط حمله خواهش کردم این بود که باید فعالیت بیشتری در منطقه دفاعی و پخش توپ توسط بازیکنان حریف داشته باشند. این کار به مرکز خط میانی ما نیز کمک خواهد کرد و باید روی آن کار بیشتری انجام دهیم. کلید بازی سامان قدوس نیز حرکت میان خطوط، چرخش و جستجوی توپ است. او چنین شرایط جالبی را در بازی اخیر تدارکاتی آمیا داشت و توانستیم او را را در موقعیت‌های متعددی بیابیم. این همان نقطه قوت سامان قدوس است و باید در این زمینه بهترین باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید