شمانیوز
کد خبر : 906364

احتمال دارد گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس در این تیم بماند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: گونسالو ایگواین در تمرینات یوونتوس حضور پیدا کرده و قصد دارد فصل بعد هم در این تیم باقی بماند. بعد از یک سال ناموفق و حضور قرضی در تیم هایی چون میلان و چلسی، آبی های لندن تمایلی به دائمی کردن قرارداد او نشان ندادند و وی مجبور به بازگشت به تورین شد.

اما حالا اسکای اسپورتس مدعی شد گونسالو ایگواین، ستاره آرژانتینی یوونتوس قویا خواهان ماندن در تورین است وی اخیرا تمام پیشنهادات خود را برای ترک این تیم از جمله درخواست تیم هایی چون رم و وستهام را رد کرده است. این در حالیست که هنوز مائوریتسیو ساری در مورد ماندن یا جدایی ایگواین نظر قطعی نداده و احتمالا بعد از ارزیابی شرایط این بازیکن بعد از چند روز، تکلیف ایگواین مشخص خواهد شد.

اگر بنا بر ماندن گونسالو ایگواین باشد، احتمالا یوونتوس مجبور به فروش قرضی موسی کین، ستاره ایتالیایی و جوان خود در تابستان امسال خواهد شد. مویس کین در نیم فصل دوم سال قبل نمایش بسیار خوبی ارائه داده و موفق شد با زدن گل های فراوان به اردوی تیم ملی ایتالیا نیز راه پیدا کند.

تیم هایی چون آژاکس و اورتون برای خرید مویس کین وارد عمل شده اند و با توجه به احتمال بالای نیمکت نشینی در حضور ستاره هایی چون کریستیانو رونالدو و گونسالو ایگواین، چاره ای جز جدایی پیش روی مویس کین در تابستان امسال نخواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید