شمانیوز
کد خبر : 906638

دیدار دوستانه امروز تیم ملی با امید بدون حضور بانوان برگزار می شود.

به گزارش  شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، فدراسیون فوتبال از چند روز پیش نامه‌ای برای نهاد‌های مربوطه فرستاد تا دیدار تیم ملی با امید را با حضور تماشاگران خانم برگزار کند و گزارش این اقدام را برای فیفا ارسال کند، اما مجوز انجام این کار به فدراسیون فوتبال داده نشده است! بنابراین بازی امروز دو تیم در استادیوم آزادی بدون حضور تماشاگران خانم برگزار می‌شود.

اخیرا بسیاری از بانوان ایرانی برای رییس فیفا ایمیل فرستادند و اشاره داشتند با وجود تاکید فیفا مبنی بر حضور بانوان در استادیوم این شرایط برای آن‌ها مهیا نشده است و بعد از این نامه‌ها اینفانتینو در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواست که تلاش‌های صورت گرفته برای حضور بانوان ایرانی در استادیوم‌های فوتبال را تشریح کند.

فدراسیون فوتبال پیش از این در یکی از بازی‌های دوستانه تیم ملی و در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تهران حضور عده‌ای از بانوان در استادیوم آزادی را مهیا کرد که یکی از این بازی‌ها در حضور رییس فیفا بود. با این حال اینفانتینو این اقدامات را برای حضور بانوان ایرانی در استادیوم کافی نمی‌داند و از فدراسیون فوتبال خواسته گام‌های جدی تری در این زمینه بردارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه