شمانیوز

مدیران باشگاه بایرن مونیخ به این نتیجه رسیده اند امکان خرید پائولو دیبالا وجود ندارد و به همین دلیل قصد دارند تمرکز خود را روی دیگر گزینه ها بگذارند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایران ورزش: نیمکت نشینی های متوالی در دوران حضور مکس آلگری روی نیمکت یوونتوس باعث شد اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی پائولو دیبالا از این تیم منتشر شود و بایرن مونیخ یکی از تیم هایی بود که برای خرید این ستاره جوان آرژانتینی ابراز علاقه کرده بود.

اما امروز نشریه بیلد مدعی شد مدیران باشگاه بایرن مونیخ به این نتیجه رسیده اند امکان خرید پائولو دیبالا وجود ندارد و به همین دلیل قصد دارند تمرکز خود را روی دیگر گزینه ها بگذارند.

با خداحافظی آرین روبن و فرانک ریبری از بایرن بعد از چند فصل، باواریایی ها به شدت به دنبال جذب یک بازیکن خلاق در بخش هجومی هستند اما مذاکرات این تیم با پائولو دیبالا به نتیجه نرسیده و با تغییر کادر فنی یوونتوس و ورود مائوریتسیو ساری، این بازیکن قصد دارد در تورین باقی بماند.

در حال حاضر عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا و لروی سانه، وینگر آلمانی منچسترسیتی تبدیل به دو هدف اول بایرن مونیخ در بازار تابستانی شده اند. به نظر می رسد خرید هر یک از این دو بازیکن برای بایرن چیزی حدود 100 میلیون یورو هزینه خواهد داشت و اگر نیکو کواچ خواهان حضور یک ستاره بین المللی در ترکیب هجومی خود است، بایرن مونیخ باید گران ترین خرید تاریخ باشگاه خود را نهایی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied