شمانیوز

سروش رفیعی پس اعلام خبر کنار گذاشته شدنش از لیست پرسپولیس پیامی ویدیویی در فضای مجازی منتشر کرد و علیه مدیران باشگاه موضعگیری کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، پس از اعلام حضور شایان مصلح و سروش رفیعی در لیست مازاد پرسپولیس، این دو بازیکن اردوی سرخ‌پوشان را ترک کردند و راهی فرودگاه استانبول شدند تا امشب به تهران برگردند. 

سروش رفیعی در راه بازگشت به تهران ویدئویی از خودش منتشر کرد و گفت:

دو سال پیش پستی در صفحه شخصی گذاشتم و به هواداران گفتم که مجبورم با عشق و علاقه پرسپولیس را ترک کنم و قول دادم که خیلی زود به این تیم برخواهم گشت. من برگشتم و خیلی دوست داشتم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم و از بودن در این تیم لذت ببرم اما متأسفانه امروز باز هم مجبور شدم پرسپولیس را ترک کنم چرا که مسئولان ما درک نمی‌کنند که تیم پرسپولیس چطور تیمی است.

مسئولان موقعیت و بزرگی پرسپولیس را درک نکردند. هواداران این تیم را درک نکردند چرا که اگر پرسپولیس را درک می‌کردند آدم‌هایی را بالای سر این تیم می‌گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند اما متأسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز نمی‌دانند که در لیست بزرگسال باید ۱۸ بازیکن حضور داشته باشد. امروز من و شایان مصلح از پرسپولیس جدا شدیم. من نیم‌فصل سال قبل اینجا بودم و از این به بعد با امید کارم را انجام می‌دهم اما ای کاش این‌طور نباشد که بازیکنی مثل شایان مصلح با هزار درد به تمرینات بیاید و با پنجره بسته به فینال آسیا برود اما ۱۰ روز مانده به شروع لیگ به او بگوید خداحافظ. ای کاش بدانیم که پرسپولیس چطور تیمی است و اگر نمی‌توانیم خدمت کنیم زودتر برویم تا خیانت نکنیم و بفهمیم که چه افرادی برای این تیم اشک ریختند و چه کسانی حرص خوردند. کسی را بازیچه دست دیگران نکنیم.

ارزش لوگوی پرسپولیس و ارزش پرسپولیس همیشه در قلب و وجودم دارم و از همه حمایت‌های هواداران ممنون هستم و به امید روزی که پرسپولیس را روزی افرادی مدیریت کنند که لیاقت آن را دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • منصور

  انشالله خودت ثابت کن تا با التماس بیان سزغت

 • هاشم

  خیانت کردی به فولاد چوب خدا صدا نداره شکر که انداختند بیرون

 • پرسپولیس

  🙁🙁😓😓😓😣😥 برانکو رفت جاش چه آمی امد که نمی دونه کدوم بازی کن خوبی یا بازی کن بد . حیف پرسپولیس که دست این آدم ها هست . بازی کن به این خوبی . آقای سروش حیف شما که از این تیم رفتین . 😣😣😣😣🙁

 • ثمین

  واقعا قدر سروش رو نتونستن و موقع بدی گفتن بدین بیرون

 • ستایش

  حیف شد معلوم نیس چه فکرای با خودشون می کنن که بازی کن با این خوبی رو از پرسپلیس جدا کردن

 • یگانه

  شاید همین لیاقت ما هاست که طر فدار تیم پرسپولیس هست ولی بازم هرجی نباید این تیم رو ترک می کردی ولی من هنوز عاشق پرسپولیس هستم دوست ودارم اونایی که طرفدار این تیم هستین