شمانیوز

سرمربی پدیده شهرخودرو می‌گوید از زمانی که بر سر تمرینات این تیم حضور یافته، بحث حضورش در پرسپولیس منتفی شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه : ​یحیی گل‌محمدی با بیان اینکه در مجموع تغییرات آن چنانی نسبت به فصل گذشته نداشتیم، اظهار کرد: غیر از بازیکنانی که در چند پست از جمع ما جدا شدند و جایگزین آنها را آوردیم، تغییرات زیادی در فهرست تیم نداشتیم.

 

او ادامه داد: پنجمین بازی تدارکاتی ما برابر ذوب‌آهن بود و نسبت به مسابقات گذشته بهتر کار کردیم و از نظر تاکتیکی نمایش بهتری داشتیم ولی هنوز از چیزی که مد نظرمان است، فاصله داریم؛ دو دیدار تدارکاتی دیگر هم با ذوب‌آهن در مشهد و مس کرمان خواهیم داشت.

 

سرمربی پدیده شهرخودرو با اشاره به کیفیت نفرات جدید تیمش گفت: بازی تدارکاتی خوبی برابر ذوب‌آهن داشتیم و شناخت بیشتری نسبت به بازیکنان جدید پیدا کریم تا در آینده از آنها استفاده کنیم.

 

گل‌محمدی اضافه کرد: نمی‌دانم برنامه بازی ها تغییر کرده یا نه ولی ما طبق برنامه قبلی پیش‌بینی‌های لازم را داشتیم؛ هنوز چیزی راجع به تعویق لیگ به ما ابلاغ نشده و نگفتند، اما با توجه به صحبت‌هایی که در رسانه‌ها از سوی فدراسیون و وزارت ورزش مطرح می‌شود، نشانه‌ها حاکی از آن است که لیگ به تعویق می‌افتد.

 

 

او تصریح کرد: در مجموع زیبنده فوتبال ما نیست که برنامه قبلی لیگ در موعد مقرر برگزار نشود ولی از سوی دیگر بحث زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها نیز مطرح است که فکر می‌کنم فدراسیون در این مسئله حق دارد؛ بخش زیادی از وجود مشکلات، ناهماهنگی‌ها و بی نظمی‌ها در ورزشگاه‌ها، به ساختار ورزشگاه‌ها برمی گردد.

 

سرمربی پدیده شهرخودرو تاکید کرد: نمی‌شود از فدراسیون هم ایراد زیادی گرفت که چرا این اتفاق افتاد ولی موضوعی که به‌عنوان سرمربی و کادر فنی انتظار دارم، این است که یک تاریخی را اعلام کنیم تا برنامه تمرینی و دیدارهای تدارکاتی طبق زمان شروع بازی‌ها برگزار شود و فشار تمرینی و نوع انتخاب تیم‌ها در بازی‌های دوستانه درست باشد.

 

گل‌محمدی درباره ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی پدیده شهرخودرو گفت: هنوز پرونده نقل و انتقالاتی ما بسته نشده و فکر می‌کنم حداقل دو بازیکن دیگر بگیریم؛ هنوز مشخص نیست بازیکن خارجی بگیریم یا داخلی ولی هر دو گزینه را بسته به شرایط قراردادی و اینکه کدام یک زودتر به ما ملحق می‌شوند، جذب می‌کنیم.

 

او با تاکید بر اینکه خیلی وقت است که پرونده حضورم در پرسپولیس بسته شده، ابراز کرد: از روزی که کار را در مشهد شروع کردیم، پرونده ما و پرسپولیس بسته شد؛ من با پدیده قرارداد داشتم و قاعدتا مسئله منتفی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید