شمانیوز
کد خبر : 907135

در حالی که گفته می‌شد هافبک کلمبیایی رئال مادرید ممکن است در پایتخت اسپانیا بماند، روخی بلانکو تلاش برای خرید او را انکار کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، انریکه سرسو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید اعتراف کرد که خامس رودریگس جزو بازیکنانی است که این باشگاه نیم نگاهی به او دارند، اما هیچ تماسی برای خرید او با باشگاه مالکش رئال مادرید صورت نگرفته است.

از ابتدای بازار نقل و انتقالات از ناپولی به عنوان مشتری اصلی خامس رودریگس نام برده می‌شد، اما تلاش این باشگاه برای خرید هافبک هجومی سابق موناکو به صورت قرضی با بند خرید اجباری به صورت اقساطی مورد مخالفت باشگاه رئال مادرید قرار گرفته و در همین حال رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که اکنون اتلتیکومادرید در کورس خرید خامس پیشتاز و آماده است ۴۲ میلیون یورو مد نظر این باشگاه را بپردازد.

انریکه سرسو، اما در جمع خبرنگاران این موضوع را تکذیب کرد و به آن‌ها گفت: اتلتیکومادرید همیشه به خرید بازیکنان بزرگ علاقه‌مند است و خامس رودریگس هم یک بازیکن بزرگ است، اما ما برای خرید او با رئال مادرید وارد مذاکره نشده‌ایم. مسلماً بازیکنان بزرگ مورد توجه همه باشگاه‌ها از جمله باشگاه ما قرار دارند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت