شمانیوز
کد خبر : 907391

مدافع اسبق استقلال اعتقاد دارد که باید در این برهه به‌جای انتقاد صرفاً به حمایت باشگاه پرداخته شود و ابراز امیدواری کرد که روزهای خوب استقلال هم فرا خواهد رسید.

 به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه : رضا رجبی یکی از پیشکسوتان استقلال پس از حضور در دفتر باشگاه استقلال و ملاقات با مدیرعامل این تیم در ابتدا با انتقاد از خبرهای ضدونقیضی که در ارتباط با محرومیت استقلال در رسانه‌ها مطرح می‌شود گفت: «متأسفانه این روزها وضعیت کلی فوتبال ما دچارمخاطره شده است. خبرهای خیلی ناجوری مثل خارج شدن فوتبال ایران از لیست رنکینگ، یا همین مسئله که در خصوص باشگاه خودمان استقلال به وجود آمده است. اما همانطورکه خودتان می‌دانید من معتقدم این اظهارنظرها در شبکه‌های اجتماعی فقط باعث ایجاد استرس در بین طرفداران استقلال می‌شود و حتی باعث تجمع هواداران در جلوی در باشگاه خواهد شد که باید این را بدانیم نهایتاً دودش به چشم تیم استقلال می‌رود.»


وی در ادامه ضمن اشاره به انتقادات بعضی از پیشکسوتان استقلال اظهار کرد: «امروزهم چند تن از پیشکسوتان استقلال مصاحبه کردند و جالب است که هدفشان زدن مدیرعامل باشگاه است، فارغ از اینکه بدانند این‌گونه صحبت‌ها باعث لطمه زدن به تیم می‌شود. شمایی که ادعا می‌کنید یک روزی در این باشگاه بازی می‌کردید مگرنمی دانید که در حال حاضر خود باشگاه با چه مشکلات عدیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کند؟ شما با اشراف به این مطلب راه افتادید و با این‌گونه مصاحبه‌ها فقط به تیم لطمه می‌زنید. لطفاً اجازه دهید تا ببینیم چه می‌شود به قول شیخ بهایی "این نیز بگذرد".»


 رجبی در ادامه افزود: «متأسفانه بعضی‌ها دم از رفتن پاتوسی می زنند. حالا که او رفته است دیگر چه‌کاری از دست ما برمی‌آید. آقایی که علیه باشگاه صحبت می‌کنی مگر خودتان هنگامی‌که از شیراز به استقلال پیوستید ستاره این تیم محسوب می‌شدید که الآن می‌گویید که استقلال بازیکن ستاره می‌خواهد. شما هم همین‌جا پرورش پیدا کردید. پس خواهش اجازه دهید و کمک کنید 4 نفر نیروی جوانی که آمده است با کمترین استرس پا به زمین بگذارد.»


رجبی که از دفتر باشگاه استقلال و ملاقات با مدیرعامل تیم آمده بود در ادامه در خصوص مسئله پروپئیچ اظهار کرد: «تاکنون هیچ خبر بدی به‌طور رسمی از سوی فیفا به دست باشگاه نرسیده است و این مسئله احتمالاً حل خواهد شد و فکر می‌کنم که پول ایشان تهیه‌شده است و باشگاه فقط منتظر طی شدن مراحل اداری است تا این پول به دست این بازیکن برسد.


 تا آنجا که من با توجه به صحبت‌هایی که با دوستانم در کادر اجرایی باشگاه می‌دانم جای نگرانی نیست.


 همچنین با توجه به دخالت‌های وزارت امور خارجه و سفارت کرواسی و رایزنی‌های خود باشگاه واقعاً من فکر نمی‌کنم مشکلی ایجاد شود. البته اگر خدای‌نکرده یک در صد چنین اتفاقی رخ دهد خیلی بد است و من به همین دلیل می‌دانم که نگرانی‌ها به‌حق است ولی شما وقتی ذهنتان خراب است مدام پالس منفی می‌دهید و این به هیچ نمی‌تواند به نفع باشگاه باشد.»
 
 رجبی در خصوص استقلال در  فصل پیش رو تصریح کرد: «من معتقدم استقلال به ازای بازیکنانی که ازدست‌داده است مهره‌های خوب و جوانی را گرفته است. و به هر صورت مربی جوان و کارآمدی هم بالای سر تیم است پس خواهشا اجازه دهید بازی‌ها شروع شود و ببینیم چه نتایجی به دست می‌آید آخر این‌همه انتقاد واقعاً تا حدی بی‌انصافی است.»


وی در پایان با ابراز امیدواری خاطرنشان کرد: «من معتقدم تیم پوست‌اندازی کرده است و تا حد زیادی جوان شده است و از هواداران می‌خواهم  خیلی زیاد گوش به حرف خیلی از افراد ندهند و همان‌طور که گفتم باید منتظر بمانیم و اصلاً شاید یک‌دفعه مثل زمان جکیچ سرمربی اسبق استقلال به‌یک‌باره تحولی ایجاد شود و استقلال ازاین‌رو به آن بشود.. الآن هم موقعیت خیلی شبیه به همان دوران است و ما نباید غصه کسانی را که رفتند  بخوریم. بالاخره یک سری از مسائل مالی یا بعضاً اتمام قرارداد باعث می‌شود بازیکن از تیم جدا شود اما ان‌شاءالله روزهای آفتابی هم برای استقلال فرا خواهد رسید و من معتقدم این تیم درصورتی‌که از حمایت همه ارکان باشگاه برخوردار باشد قادر خواهد بود روزهای خوبی را برای استقلال رقم بزند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید