شمانیوز
کد خبر : 907466

سروش رفیعی که از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد، خطاب به عرب گفت اگر نمی‌تواند مدیریت کند از پرسپولیس برود. این جمله شدیداً باعث دلخوری عرب شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس این روز‌ها در رسانه‌ها نیست. یکی از دلایل این مسئله، پخش شدن دوباره شماره او در فضای مجازی است. هواداران پرسپولیس بدجور به عرب اعتراض دارند و هر اتفاقی می‌افتد سروقتش می‌روند. عرب معتقد است کار‌های بدی در این باشگاه نکرده. او تأکید دارد بلافاصله بعد از جدایی برانکو و پیش از درست شدن یک بحران بزرگ، کالدرون را آوردند. همچنین حفظ بیرانوند و علیپور از جمله اتفاقاتی بوده که در نقل و انتقالات و با تلاش‌های مدیریت باشگاه رخ داده است.
 
با این حال هواداران شاکی هستند. پخش شدن شماره عرب و حمله هواداران باعث شده تا او به طور کلی موبایل خود را از دسترس خارج کند و فعلاً جوابگو نباشد. تازه‌ترین حمله هم از سوی سروش رفیعی به عرب صورت گرفته است. این بازیکن که از لیست تیم کنار گذاشته شد، خطاب به عرب گفت اگر نمی‌تواند مدیریت کند از پرسپولیس برود
 
 این جمله شدیداً باعث دلخوری عرب شده است. مدیرعامل پرسپولیس به نزدیکانش گفته دیگر همه چیز را به نام او تمام می‌کنند. عرب تأکید کرده در ماجرای کنار گذاشته شدن سروش از تیم نقشی نداشته و مگر در کار فنی دخالت می‌کند؟ چند وقت پیش هم که شایعاتی درباره حضور ۴ بازیکن در لیست مازاد این تیم مطرح شد، نبی نایب‌رئیس هیئت مدیره به خبرنگار ما گفت: «موضوعات فنی به ما و آقای عرب مربوط نیست، بلکه سرمربی تیم است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی را نگه دارد و چه بازیکنی را کنار بگذارد. ما تابع خواسته‌های کالدرون هستیم.» 

سروش، اما احساس می‌کند در پروسه کنار گذاشته شدنش از پرسپولیس، مدیریت این باشگاه نقش داشته است. باید دید عرب موضع رسمی نسبت به حمله رفیعی نشان می‌دهد یا نه؟

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید