شمانیوز
کد خبر : 907516

شیرا ادعا کرده که ایکاردی با یوونتوس به توافقات شخصی رسیده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از نود: یوونتوس اسامی بازیکنان خود برای حضور در رقابت های جام بین المللی قهرمانان را اعلام کرده و در این فهرست، شماره 9 بر تن هیچ بازیکنی نیست؛ اتفاقی که می‌تواند نشانه ای از حضور مائورو ایکاردی در یوونتوس باشد.

در این فهرست گونزالو هیگواین که در سال های 2016 تا 2018 با پیراهن شماره 9 یوونتوس به میدان می‌رفت، در بازگشت به این باشگاه به شماره 21 رسیده است. جیان‌لوییجی بوفون شماره 77 را به تن خواهد کرد، شماره 4 به ماتیاس ده‌لیخت رسیده و شماره های 8، 25 و 28 به ترتیب به آرون رمزی، آدرین ربیو و مریح دمیرال رسیده اند.

این اتفاق، ساعاتی بعد از آن رخ داده که نیکولو شیرا خبرنگار سرشناس کالچومرکاتو و گاتزتا دلواسپورت در توئیتی، از توافق شخصی مائورو ایکاردی با یوونتوس خبر داد. شیرا در این توئیت عنوان کرده که یوونتوس شماره 9 خود را برای مائورو ایکاردی آماده کرده است. ایکاردی با فابیو پاراتیچی، مدیرورزشی بیانکونری بر سر یک قرارداد 5 ساله با حقوق سالیانه 8 میلیون یورو به توافق رسیده است؛ حقوقی که با احتساب پاداش ها، قابل افزایش نیز خواهد بود.

البته اینترمیلان برای واگذاری ایکاردی رقمی بین 50 تا 60 میلیون یورو طلب کرده و به همین دلیل، به نظر نمی‌رسد یوونتوس (با توجه به هدف خود در متعادل کردن هزینه ها) این انتقال را تا روزهای پایانی ماه آگوست نهایی کند.

بعد از ماه ها گمانه زنی، اولین بار بپه ماروتا مدیرورزشی اینتر رسما اعلام کرد که ایکاردی و راجا ناینگولان جایی در برنامه های باشگاه نخواهند داشت و در ادامه آنتونیو کونته، سرمربی جدید نراتزوری نیز در کنفرانسی مطبوعاتی بر همین موضوع صحه گذاشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه