شمانیوز
کد خبر : 907530

تقابل بازیکنان پرسپولیس با یکدیگر در آخرین روز کمپ کارتپه با تساوی بدون در یک جدال پربرخورد خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از  ورزش سه: بعد از اینکه کالدرون بابت تاخیر حریف تدارکاتی اعلام کرد با آنها دیدار بازی نخواهد کرد، بازیکنانش را به دو تیم تقسیم کرد و دیداری تدارکاتی با حضور داور ترک برگزار کرد.

 

 

نیمه اول این دیدار با واکنش‌های دیدنی بوژیدار رادوشوویچ و مقاومت او برابر حملات بازیکن رقیب با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم اما بازی بین آنها با خشونت بیشتری همراه شد و در نهایت علیرضا بیرانوند نقش اول این بازی را ایفا کرد. او در یک صحنه ابتدا مانع از گل شدن توپ چیپ مهدی ترابی شد و در صحنه دیگر بازی نیز برابر پنالتی علی علیپور قرار گرفت و مانع از گل شدن آن شد.

 

 

در ثانیه‌های پایانی بازی اما اتفاق تلخی رخ داد و مهدی شریفی با تکل خشن خود باعث مصدومیت سیامک نعمتی شد. درگیری برای تصاحب توپ با تکل شریفی و برخورد با بینی سیامک نعمتی، صورت این بازیکن را غرق در خون کرد. نعمتی که به شدت از این موضوع گلایه داشت، اعتراض تندی به هم‌تیمی‌اش داشت و در ادامه نیز داور ثانیه‌هایی مانع به پایان بازی، سوت آن را نواخت.

کادرپزشکی بلافاصله بالای سر نعمتی حاضر شد و مراحل درمانی این بازیکن را برعهده گرفت و این در حالی است که آمبولانس نیز در محل مستقر شده است. وحید امیری نیز دیگر بازیکنی بود که در این بازی دچار مصدومیت شد و از زمین خارج شد و وضعیت او نامشخص است.

 

سیدجلال حسینی تنها بازیکنی بود که در این دیدار تدارکاتی به میدان نرفت و تمرینات خود را در کنار زمین دنبال کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید