شمانیوز
کد خبر : 907785

فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد تحقیقات در مورد انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: چند روز قبل و بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و 28 ساله اتلتیکومادرید به بارسلونا نهایی شد اما اعتراض شدید باشگاه مادریدی باعث شد فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به بررسی این پرونده بگیرد.

در واقع باشگاه بارسلونا با پرداخت بند آزادسازی 120 میلیون یورویی قرارداد گریزمان با اتلتیکومادرید این بازیکن را جذب کرد و این اتفاق در شرایطی رخ داد که این رقم تا چند هفته قبل از پرداخت بارسلونا 200 میلیون یورو بود و اتلتیکومادرید به همین موضوع معترض است.

اتلتیکومادرید ادعا می کند بارسلونا از ماه مارس و کوران رقابت دو تیم در فتح لالیگا و همچنین بازی های حساس اتلتیکو در لیگ قهرمانان برابر یوونتوس اقدام به توافق با گریزمان کرده است. به همین دلیل باید رقم قبلی بند آزادسازی یعنی 200 میلیون یورو را پرداخت کند و 80 میلیون دیگر باید از سوی بارسلونا به اتلتیکومادرید داده شود.

البته وکلای آنتوان گریزمان ضمن رد این موضوع معتقدند حتی در صورت تحقیقات فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز هیچ مشکلی در این خصوص ایجاد نخواهد شد و کار باشگاه بارسلونا قانونی بوده است اما به هر حال اعلام خبر آغاز تحقیقات از سوی فدراسیون اسپانیا موید آن است که شاید این پرونده و درگیری طرفین به درازا بکشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه