شمانیوز
کد خبر : 908124

در جریان اردوی پرسپولیس و استقلال در ترکیه برخی رسانه ها از چند مورد دعوا و درگیری بین آبی ها در این اردو خبر دادند که البته توسط استقلالی ها تکذیب شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از آخرین خبر: در جریان اردوی پرسپولیس و استقلال در ترکیه برخی رسانه ها از چند مورد دعوا و درگیری بین آبی ها در این اردو خبر دادند که البته توسط استقلالی ها تکذیب شد.

 

اما گویا در اردوی پرسپولیس هم اتفاقاتی افتاده که یا از چشم رسانه ها دور مانده یا برخی رسانه ها مسئولان آن گرایش رنگی دارند یا بنا به ملاحظاتی طرفدار پرسپولیس هستند از انتشار و رسانه ای کردن آنها خودداری کرده اند و دست به خودسانسوری زده اند! بر اساس شنیده ها در جریان اردوی پرسپولیس در ترکیه شجاع خلیل زاده مدافع این تیم که دوست صمیمی و نزدیک سروش رفیعی است وقتی متوجه می شود که نام سروش در لیست مازاد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی قرار گرفته عصبانی شده و با او درگیری لفظی پیدا می کند.

 

گویا این درگیری لفظی آنقدر بالا گرفته بوده که شجاع حاضر به ادامه تمرین نمی شود و زمین را ترک می کند اما عجیب اینکه حداقل در اردوی ترکیه سرمربی و مسئولان باشگاه هیچ برخوردی با او نمی کنند. البته شجاع بدون اشاره به این درگیری بحث ناراحتی اش از نبود سروش را تکذیب کرده و گفته اولویت با منافع و مصالح باشگاه است و همین مسئله نشان می دهد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید