شمانیوز
کد خبر : 908210

جوردی کاردونر نایب رئیس بارسا با تکرار حرف های رئیس باشگاه تاکید کرد که علاقه ای به جذب نیمار ندارند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: پس از چند هفته پرحاشیه و در حالی که هر روز شایعه ای جدید در مورد بازگشت نیمار به بارسلونا منتشر می شد، حالا ستاره برزیلی در اختیار پی اس جی قرار گرفته است اما این پایان ماجرا نیست چرا که طبق منابع نزدیک به او، جدایی از پی اس جی قطعی است و فقط مقصد نهایی نیمار مشخص نیست.

نیمار خود تمایل دارد به بارسا برگردد ولی بازگشت او یک پروسه بسیار دشوار به نظر می رسد و به دلایل زیادی شاید بارسا موفق نشود این ماموریت را به سرانجام برساند. در چنین شرایطی جوزپ بارتومئو رئیس بارسا نیز در دو نوبت از عدم علاقه خود و باشگاهش برای جذب نیمار صحبت کرده است و حالا از رئال به عنوان مقصد احتمالی ستاره برزیلی نام برده می شود.

جوردی کاردونر نایب رئیس بارسا نیز حرف های بارتومئو را تکرار کرد و در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت نیمار گفت:« قضیه نیمار؟ چنین قضیه ای وجود خارجی ندارد. البته می پذیرم که در این مورد حرف ها و ادعاهای زیادی مطرح می شود و به نظر هم می رسد که نیمار از حضور در پی اس جی ناراضی است ولی ما بازگرداندن او را مدنظر نداریم. پیش از این رئیس باشگاه هم گفته بود که برنامه ای برای جذب نیمار وجود ندارد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید