شمانیوز
کد خبر : 908259

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت آبی‌ها توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز:  جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اوضاع و احوال باشگاه خوب است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

 

او درباره جدایی برخی بازیکنان از تیم گفت: به هر حال بازیکنانی که ۴،۵ سال کنار هم باشند از نظر کار گروهی بهتر می‌شوند و اکنون شرایط به گونه‌ای است که بازیکنان زیادی از تیم رفتند، ولی بازیکنان جوانی به تیم اضافه شدند و باریکنانی هم از قبل همچنان در تیم حضور دارند و ترکیب تیم به آن شکل دست نمی‌خورد، اما با برگزاری بازی‌های دوستانه به هماهنگی می‌رسیم و تا شروع بازی‌های لیگ به ترکیب خوبی خواهیم رسید.

 

او افزود: استراماچونی از روزی که آمده خوب کار می‌کند و با برنامه پیش می‌رود و امیدوارم تیم خوبی را برای مسابقات مهیا کند.

 

زرینچه گفت: دیاباته خوب تمرین می‌کند و گل‌زنی می‌کند و با قد بلندی که دارد روی زمین عملکرد خوبی دارد و امیدوارم شرایط آمادگی اش به حدی برسد که در خط حمله به ما کمک کند.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: نظر استراماچونی روی جذب بازیکنان در پست های خالی است، اما ما یک گلر می خواهیم و جز زکی پور در پست دفاع چپ بازیکن باید جذب شود. علی کریمی و باقری هم به ما اضافه شوند تیممان تکمیل می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید