شمانیوز
کد خبر : 908324

پیوستن مجری و گزارشگر صداوسیمای ایران به یک شبکه فارسی‌زبان انگلیسی، دستمایه شوخی کاربران فضای مجازی شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، سفر مزدک میرزایی به اروپا و حضورش در یک شبکه تلویزیونی واکنش جالب توجه کاربران فضای مجازی را در پی داشت. شوخی‌های بامزه‌ای نیز در این میان رقم خورد که بخشی از آن را می‌خوانید:
 

* ظاهرا مزدک میرزایی از میلان‌نشنال هم پیشنهاد داشت، اما اولویت مزدک تیمی که در لیگ قهرمانان حضور داره بوده و همین باعث شده به اینترنشنال بره.

 

* شما فک کن مزدک که رسید خارج چمدون رو وا کنه یهو پیمان یوسفی از توش بپره بیرون بگه نشون به این نشون که از هر دست بدی از همون دست می‌گیری منم اومدم!

* کاش مزدک میرزایی دست خیابانی و سرهنگ علیفر و پیمان یوسفی رو هم با خودش می‌گرفت و می‌برد.

* هنوز متوجه عمق فاجعه نشدین؛ هر یه گزارشگری که از دور خارج می‌شه تو هفته حداقل یه گزارش به گزارش‌های سیانکی اضافه میشه.

* کاش فردوسی‌پورم می‌رفت اونور یه ۹۰ می‌ساخت؛ مُردیم از بی نودی.

 

* فروغی چند وقت دیگه بمونه شبکه۳ دیگه مجری نداره؛ یوسفی رفت شبکه یک، مزدک رفت اینترنشنال، خیابانی رفت ورزش، عادل و گلزار رو هم که بیکار کردن.

* مزدک که رفت شبکه خبری ایران اینترنشنال ایشالا این میثاقی رو هم یکی از این شبکه‌ها که سوال تلفنی میزارن مجری قر میده، برداره ببره.

* بعد از حذف فردوسی‌پور، مزدک میرزایی هم رسما از صدا‌و سیما رفت و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست. این‌جاست که باید به فروغی مدیر شبکه سه گفت: ‌تو بمان و دگران، وای به حال دگران!

* با رفتن ‎مزدک میرزایى از ایران یعنی درصد احتمال گزارش بازیا توسط خیابانی و سیانکی و یوسفی و علیفر رفت بالاتر.

 

* دیگه وقتشه فروغی بعد از کنار زدن عادل و مزدک مجری سمت خدا رو بذاره واسه گزارشگری.

* جواد خیابانی خودشو کشت به زبان ژاپنی و انگلیسی، آلمانی و... اجرا کرد، ولی مزدک بجاش لژیونر شد. نتیجه اینکه اونور آب رفتن شانسیه، بیخود پول کلاس زبان ندید.

* یعنی حالا از این به بعد اگه صداسیما بخواد بازی‌های تاریخی که گزارشگرش مزدک بوده بازپخش کنه بجای صداش آباژور میذارن؟

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید