شمانیوز

با گذشت چند روز از وعده باشگاه استقلال برای جذب جانشینی مناسب برای ستاره آفریقایی فصل گذشته هنوز پرونده خرید خارجی بعدی به سرانجام نرسیده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، از چند روز پیش شایعه اضافه شدن هافبک برزیلی فصل گذشته اوستنده به استقلال نقل محافل خبری شد اما این شایعه درست مثل شایعات دیگر به واقعیت تبدیل نشد. بازیکن برزیلی که در این چند روز مدام نامش سر زبان ها بود با انتشار پستی در صفخات مجازی خود عملا پیوستن به استقلال را تکذیب کرد.


بازیکن برزیلی توسط مدیران استقلال به سرمربی ایتالیایی معرفی شد اما با گذشت چند روز استراماچونی علاقه ای به خرید او نشان نداد تا به این ترتیب پرونده استقلالی شدن کانسین هنوز بازنشده بسته شود. بازیکنی که سال ها در اوستنده حضور داشت و مدیران استقلال امیدوار بودند خرید او بتواند ماجرای جدایی پاتوسی را به نحوی پوشش بدهد.


اما آخرین اخبار از باشگاه استقلال از قرار گرفتن نام سه بازیکن خارجی در بین گزینه های نهایی جانشینی آیاندا پاتوسی حکایت دارد، گزینه هایی که هم آفریقایی هستند هم اروپایی هم از آمریکای جنوبی. این که در نهایت کدام یک از این بازیکنان به عنوان خرید بعدی استراماچونی معرفی خواهد شد برمی گردد به روند مذاکراتی که این روزها در حال انجام است.


استقلال در بازار داخلی هم دغدغه های زیادی دارد به خصوص برای تقویت پست دفاع چپ همین طور هافبک بازیساز که باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی چه اخباری از دل این باشگاه پرخبر تابستان 98 به گوش اهالی فوتبال و طرفداران خواهد رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید