شمانیوز
کد خبر : 908615

سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس به خبر جدایی علیپور و بیرانوند واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از برنا؛ سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس به خبر جدایی احتمالی علی علیپور و علیرضا بیرانوند واکنش نشان داد.

پرسپولیس در ادامه موفقیت های خود فصل قبل قهرمان جام حذفی و لیگ برتر شد. علی علیپور که در تمام بازی های فصل گذشته به صورت فیکس حضور داشت پس از پایان لیگ هجدهم مُصِر بود تا به اروپا برود اما با توجه به قرارداد با باشگاه و طی مذاکراتی در تیم ماند تا اینکه هفته گذشته یک پیشنهاد جدید از باشگاه اوفا برای او آمد و گفته می شود این باشگاه حتی مبلغ اولیه خرید خود را از 700به800 هزار یورو افزایش داده است.

این در حالی است که حضور بیرانوند در ایتالیا هفته قبل از سوی رسانه های ایتالیایی مطرح شد تا دوباره گمانه زنی رسانه ها در این باره زیاد شود.

به هرحال کالدرون، سرمربی پرسپولیس در این باره بیان کرده از جدایی بیرانوند و علیپور اطلاعی ندارد و این به این معنا می تواند باشد که با جدایی این دو بازیکن کاملا مخالف است و به نظر می رسد باشگاه نیز از موضع سرمربی خود حمایت کند.

اوفا روسیه درحال حاضر چند مهاجم دارد که یکی از آن‌ها اهل نیجریه است و این تیم در دو بازی نخست لیگ روسیه، چهار گل زده اما مقابل اورال و کراسنودار شکست خورد تا قعرنشین لیگ این کشور باشد.

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید