شمانیوز

آنچه که از باشگاه استقلال تهران به گوش می رسد گویا آبی پوشان پایتخت با جذب بازیکن جدیدشان در فصل نقل و انتقالات امید زیادی را به رگ های این تیم تزریق کرده اند.

 به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز : آنچه که از باشگاه استقلال تهران به گوش می رسد گویا آبی پوشان پایتخت با جذب بازیکن جدیدشان در فصل نقل و انتقالات امید زیادی را به رگ های این تیم تزریق کرده اند.

 

دیاباته بازیکن جدید آبی های پایتخت از زمان حضورش در جمع شاگردان استراماچونی توانسته با یک رژیم غذایی مناسب به شرایط مطلوب نزدیک شده و برای هم تیمی هایش عملکرد درخشانی را به نمایش گذاشته و در بیشتر دیدارهای این تیم مقابل حریفان توانسته در امر گلزنی موفق ظاهر شود. 

 

گلزنی دیاباته در دیدارهای تدارکاتی و درون تیمی سبب گردیده تا بازیکنان از گلزنی وی شگفت‌ زده شوند.  

 

گفتنی است، دیاباته ۱۹۴ سانتی‌متری دومین بازیکن بلندقد لیگ نوزدهم محسوب می‌شود. تا قبل از اینکه کی‌روش استنلی قراردادش را با سپاهان تمدید کند،شیخ بلندقامت‌ترین بازیکن لیگ بود،اما مهاجم برزیلی با قد ۱۹۵ سانتی‌متری فقط یک سانتی‌متر از شیخ بلندتر است تا خرید جدید استقلال از این نظر هم فعلاً در لیگ برتر دوم باشد.

 

لازم به ذکر است، دیاباته ۲۱ بازی ملی و ۱۳ گل دارد که‌ در تیمهای ملی آماری بسیار خوب اس . او ۱۹ بار هم در رقابتهای لیگ اروپا در لباس تیم های بوردو و عثمانلی اسپور بازی کرده است.‌


دیاباته در مجموع ۱۴۳ بازی در لیگ فرانسه انجام داده که بیش از هر لیگ دیگری است. بطور کلی از «نظر تعداد گل در لیگ‌هایی که بازی کرده» او یکی از بهترین گلزنان خارجی (و شاید بهترین) است که به لیگ‌ ایران آمده‌ است.‌

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه