شمانیوز
کد خبر : 908842

شجاع خلیل‌زاده که برای یک فصل دیگر تحت قرارداد با پرسپولیس بود، اولین نفر در باشگاه حضور پیدا کرد و پس از نشستی کوتاه با ایرج عرب مدیر‌عامل باشگاه، قرارداد خود را برای دو سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، شجاع خلیل زاده، ۳ فصل آینده را در خدمت قهرمان فوتبال ایران خواهد بود. مدافع مستحکم پرسپولیس با وجود پیشنهاد‌هایی که داشت، این بار هم آن‌طور که پیش از این اعلام کرده بود، برای تمدید قرارداد حاضر شد و اولین قرارداد را به نام خود ثبت کرد، اما شاید جالب باشد بدانید قرارداد شجاع خلیل زاده نسبت به اغلب بازیکنان اصلی پرسپولیس پایین‌تر و سالی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است!

لطفاً تعجب نکنید، اما شنیدیم زمانی که شجاع خلیل زاده برای تمدید قراردادش به باشگاه فراخوانده شد قرارداد سیدجلال حسینی را جلوی او گذاشتند. 

قرارداد کاپیتان پرسپولیس ظاهراً یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده و وقتی شجاع در جریان مبلغ قرارداد سیدجلال قرار می‌گیرد، معرفتی می‌گوید: «نه، من بیشتر از سیدجلال نمی‌بندم!»
شجاع خلیل زاده این قرارداد را بست غافل از آن که بازیکنان بعدی بالای ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و... می‌بندند!

در همین ارتباط شنیدیم شجاع خلیل زاده هم شاکی شده است. او توقع نداشت معرفتی این قرارداد را ببندد و سایرین نزدیک دوبرابرش ببندند! شاید به همین دلیل بود که شجاع در مصاحبه با خبرورزشی گفت: «من هم می‌توانستم دورهایم را بزنم و بعد قراردادی سنگین با پرسپولیس ببندم، اما از این ادابازی‌ها بلد نیستم 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه