شمانیوز

تصمیماتی که گابریل کالدرون در این روزها می‌گیرد، او را در معرض قضاوت قرار داده و اگر نتیجۀ مطلوبی را در رقابت‌های لیگ برتر فصل پیش‌رو کسب نکند، بدون شک خود را وارد بحران بزرگی کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز :   گابریل کالدرون آرژانتینی که نزدیک به یک ماه است که سکان هدایت سرخ‌های پایتخت را به دست گرفته است، ظهر امروز دو تن دیگر از بازیکنان پرسپولیس را به طور رسمی از تیم کنار گذاشت تا ابوالفضل درویشوند و سعید کریمی، پس از مهدی شریفی، شایان مصلح و سروش رفیعی و حمیدرضا طاهرخانی، جدیدترین خارج شدگان از لیست این مربی سرشناس باشند.

 

کالدرون در شرایطی بازیکنان پرسپولیس را مورد به مورد از لیست خود کنار می‌گذارد که عملاً لیست پرسپولیس نیز با حضور آنها دچار ضعف‌های پیچیده‌ای بود و کمبود مهره نیز در آن شدیداً احساس می‌شد! دقیقا همان مسئله‌ای که برانکو برای مدت‌ها با آن درگیر بود و در حساس‌ترین مقطع فصل دستانش را خالی‌تر از همیشه کرده بود تا بازیکن به بازیکنش با مواجه شدن با محرومیت و مصدومیت، از ترکیب اصلی خارج شوند و او افولی وحشتناک را تجربه نماید.

 

عدم شناخت کافی گابریل کالدرون به فلسفۀ فوتبال ایران و فشردگی رقابت‌های فصل و جنگ در چندین جبهه، مشخصاً هنوز برای او به خوبی درک نشده است، چرا که اگر او شناخت مناسبی را از این اوضاع داشت، در شرایطی که باشگاه توانایی خرید بازیکن را ندارد، بدین سادگی حتی همان ناآماده‌ترین‌ها را هم از دست نمی‌داد تا لیست 18 نفره‌اش با کمبود مهره روبرو شود.

 

کسی نمی‌داند عاقبت پرسپولیس با اعمال تغییرات اساسی و اثرگذار این مربی چه خواهد شد، اما مشخصاً تا زمانی که پرسپولیس نتواند در ازای بازیکنان از دست رفته، جایگزینی را وارد تیم خود کند، با مشکلاتی بزرگ روبرو خواهد بود و جز بحران، چیزی در انتظار آنها نخواهد بود، مگر آنکه نقشۀ دیگری در دست اجرا باشد!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه