شمانیوز

سرمربی اسبق باشگاه استقلال گفت: اگر پیشکسوتان و ارکان باشگاه با هم نزدیک شوند بدون شک روز‌های بهتری در انتظار استقلال خواهد بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی : استقلال شرایط خوبی در بازی‌های تدارکاتی دارد و صمد مرفاوی هم روی آن صحه می‌گذارد، ولی در عین حال اصرار می‌کند شرایط مدیریتی باشگاه باید حتماً آنقدر مطلوب باشد که کادرفنی کاملاً احساس امنیت کند. 

* نتایج استقلال در بازی‌های تدارکاتی بسیار خوب بوده، به نظر شما این پیروزی‌ها می‌تواند مایه امیدواری هواداران باشد؟
شرایط آماده‌سازی با وضعیت تیم‌ها در کوران مسابقات متفاوت است. در دوران آماده‌سازی بازیکنان در حال بدنسازی هستند البته شرایط رقبای استقلال هم همین‌طوری است بنابراین برد‌های تدارکاتی مهم و خوب است، ولی با این وجود هفته‌های آغازین مسابقات به ویژه هفته اول فوق‌العاده مهم تلقی می‌شود. یکی از مزایای استقلال این است که تمریناتش به موقع شروع شده است.

* مهاجم جدید استقلال شیخ دیاباته هر روز دارد بهتر می‌شود. به نظر شما او می‌تواند جای خالی مامه تیام را پر کند؟
اگر یک بازیکن واقعاً شرایط خوبی داشته باشد در همان تمرینات خودش را نشان می‌دهد. خوشبختانه دیاباته نیز در تمرین و مسابقات دستگرمی خیلی خوب نشان داده و مایه امیدواری است البته به شرطی که بتواند آمادگی بدنی خودش را در طول مسابقات نیز حفظ کند.

* استقلال به لحاظ فنی روز‌های آرامی را طی می‌کند، اما در مورد تحولات مدیریتی خیلی خبر و شایعه می‌شنویم. رئیس هیئت مدیره در جلسات حاضر نمی‌شود و در مورد دلخوری و جدایی کامران منزوی و میرشاد ماجدی نیز حرف و حدیث‌هایی به گوش می‌رسد.‌
نمی‌دانم آقایان منزوی و ماجدی کناره‌گیری می‌کنند یا نه، ولی آقای سعادتمند قبلاً هم استعفا کرده بود. برای موفقیت یک تیم همه باید همدل باشند. مشکلات مدیریتی برای استقلال سم است. آن‌ها باید از ماجرا‌های گذشته درس بگیرند و آن موارد برایشان تجربه شود. مربیان استقلال وقتی موفق می‌شوند که مدیران باشگاه پشت سرشان باشند. اگر غیر از این باشد مشکلات فراوانی بروز خواهد کرد.

* جواد زرینچه سرپرست استقلال شده و عده‌ای می‌گویند او را آورده‌اند تا شکاف میان استقلالی‌ها را پر و آن‌ها را به هم نزدیک کند. به نظر شما این اتفاق رخ خواهد داد؟
امیدوارم زرینچه بتواند استقلالی‌ها را به هم نزدیک کند. باید آمدن او را به فال نیک گرفت. سرپرستی تیم باید برعهده یک پیشکسوت باشد و آقاجواد هم جزو خانواده استقلال است. اگر پیشکسوتان و ارکان باشگاه با هم نزدیک شوند بدون شک روز‌های بهتری در انتظار استقلال خواهد بود. اتحاد می‌تواند نقش مهمی در موفقیت این تیم داشته باشد. اتفاقی که امیدوارم در این فصل رخ بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید