شمانیوز
کد خبر : 909133

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دو بازی تدارکاتی را در برنامه بازیکنانش جای داده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، گابریل کالدرون در یک پیام ویدئویی به هواداران پرسپولیس اعلام کرد مجبور است دو تیم را برای فصل آینده بسازد از این رو، تمرینات را طوری برنامه‌ریزی کرده که بتواند قبل از شروع لیگ، یک تیم اصلی قدرتمند و یک تیمِ دوم مقتدر روی نیمکت ذخیره‌ها داشته باشد.

یکی از همین برنامه‌ها، انجام بازی‌های تدارکاتی است. تا به حال پرسپولیس ۵ بازی تدارکاتی در برنامه داشته که دو دیدار در اردوی ترکیه، بین بازیکنان برگزار شد، دو بار با نیروی زمینی تقابل داشتند و یکبار نیز با سایپا. در هر ۵ بازی، ۵ ترکیب متفاوت به زمین رفت و این موضوع به خاطر بالا رفتن میزان شناخت کالدرون و دستیارانش از پتانسیل فنی بازیکنان در پست‌های متفاوت بود.

او برای آخر هفته جاری نیز برنامه‌ریزی کرده تا دو بازی در دو روز پشت سر هم انجام شود. دیدار نخست مقابل پیکان برگزار می‌شود که عصر چهارشنبه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت در‌های بسته خواهد بود. دیدار بعدی نیز، عصر پنجشنبه برابر نفت مسجدسلیمان است که در همان ساعت و همان ورزشگاه انجام می‌شود.

قرار شده پرسپولیسی‌ها به دو گروه تقسیم شوند، گروه نخست در بازی اول به میدان بروند و گروه دوم، در بازی بعدی. این شرایطی است که کالدرون برای ادامه برنامه‌های تدارکاتی پرسپولیس در نظر گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید