شمانیوز

هواداران منتظر ظهور یک زوج فوق‌العاده در استقلال هستند و با حضور شیخ دیاباته هم این امیدواری به وجود آمده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، فرشید اسماعیلی - تیام. حتماً شما هم می‌گویید «عجب زوجی» بودند. فرشید می‌ساخت، تیام می‌زد. چه دورانی بود برای استقلالی‌ها. فرشید می‌گفت او و مامه چشم بسته در زمین همدیگر را پیدا می‌کنند. تولد این زوج نه تنها به استقلال که به فرشید و تیام کمک زیادی کرد. اسماعیلی با گلزنی‌های تیام توانست بهترین پاسور آسیا شود و مامه هم با پاس گل‌های فرشید توانست هم در لیگ فوق‌العاده ظاهر شود و هم در آسیا با گلزنی زیاد خوش بدرخشد و قاپ اماراتی‌ها را برباید.

 

بعد که مامه از استقلال رفت، اولین کسی که ناراحت شد اسماعیلی بود. او گلایه داشت که هر تیمی دنبال مهاجمی مثل تیام می‌گردد و استقلال نباید بازیکنی در این سطح را از دست می‌داد. بعد از مامه، اما آن زوج تکرار نشد. گرو آمده بود تا به قول خودش بترکاند و جای تیام را بگیرد ولی نه تنها با فرشید بُر نخورد بلکه مشکلاتی هم بین‌شان به وجود آمد. بعد از آن نوبت به ایسما رسید. او هم آن بازیکنی نشد که هواداران می‌خواستند و حتی با اسماعیلی درگیری داشت. این درگیری در بین دو نیمه بازی استقلال و پرسپولیس رخ داد.

 

حالا، اما اوضاع فرق کرده. دوباره هواداران منتظر ظهور یک زوج فوق‌العاده در استقلال هستند. با حضور شیخ دیاباته هم این امیدواری به وجود آمده است. بازیکن بلند قامت نیامده در بازی‌های دوستانه خوب گلزنی می‌کند. از سویی او و فرشید اسماعیلی خیلی با هم بُر خورده‌اند و رابطه بسیار نزدیکی دارند. فرشید تلاش کرده تا با دیاباته نزدیک و من تو من باشد. آن‌ها در اردو‌ها زیاد با هم حرف می‌زنند. فرشید توانسته زبان انگلیسی خود را بهتر کند تا بتواند با خارجی‌ها راحت‌تر ارتباط بگیرد. این دو در زمین بازی هم زیاد حرف می‌زنند. فرشید یک جمله معروف دارد که آن را درباره دیاباته هم به کار برده است: «رو دست من بازی می‌کند.» یعنی این دو در زمین خیلی خوب هم را پیدا می‌کنند و با هم مچ هستند. آن‌ها نقشه‌های زیادی در سر دارند و می‌خواهند فصل بعد برای خط دفاعی تیم‌ها مشکل ایجاد کنند. باید دید آیا

 

اسماعیلی - دیاباته می‌توانند زوج اسماعیلی - تیام را تکرار کنند یا نه؟ اسماعیلی در این باره لبخندی می‌زند و می‌گوید: «با شیخ خیلی مچ هستم. در واقع همه تمرین می‌کنیم تا بتوانیم با هم هماهنگ شویم و ان‌شا‌ءا... بتوانیم در فصل جدید نتایج خوبی به دست بیاوریم.» فرشید درباره خودش هم می‌گوید: «خیلی برای فصل جدید انگیزه دارم. بعد از جراحی و دوری از فوتبال، با وجود اینکه درد داشتم با تیم بدنسازی کردم که عقب نیفتم. خدا را شکر الان شرایط خوبی دارم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید