شمانیوز

هافبک هجومی آرژانتینی تیم یوونتوس برای مشتری انگلیسی‌اش شروطی تعیین کرده که احتمال انتقال او به اولدترافورد را کاهش داده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از نشریه سان، انتقال پائولو دیبالا به منچستریونایتد پس از شروطی که این بازیکن آرژانتینی برای شیاطین سرخ تعیین کرده، به طور جدی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

گویا دیبالا در بدو مذاکراتش با منچستری‌ها حاضر نشده بپذیرد که در قرارداد او همان بندی گنجانده شود که در قرارداد سایر بازیکنان تیم هم وجود دارد و آن کاهش 25 درصدی حقوق در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده است. او همچنین گفته اگر حقوقی که یونایتد به او می‌دهد تفاوت قابل توجهی با حقوق فعلی‌اش در یوونتوس نداشته باشد (6 میلیون پوند در سال) ترجیح می‌دهد که در تورین بماند. ظاهراً او از منچستری‌ها حقوقی معادل 250 هزار پوند در هفته به صورت خالص درخواست کرده است.

سان نوشته است که با شروط تعیین شده از سوی دیبالا و به بن‌بست خوردن مذاکرات، باشگاه منچستریونایتد امروز صبح (چهارشنبه) از لندن به منچستر فراخوانده شده است تا تمریناتش را در زمین تمرینی کارینگتون از سر بگیرد.

این نشریه همچنین در پایان هفته گذشته مدعی شده بود که اولگنار سولسشایر سرمربی منچستریونایتد به باشگاه گفته است که باید تا امروز (چهارشنبه) تکلیف لوکاکو مشخص شود تا فرصت کافی برای پیدا کردن جانشین مناسب او داشته باشد.

با خودداری منچستریونایتد از پذیرش شروط دیبالا، احتمال معاوضه او با لوکاکو هم منتفی خواهد بود و به این ترتیب اینتر این شانس را دارد که یک پیشنهاد دیگر برای خرید مهاجم بلژیکی به شیاطین سرخ ارائه کند. آخرین پیشنهاد ارائه شده از سوی نراتزوری 54 میلیون پوند بوده و گفته می‌شود که این باشگاه می‌خواهد پیشنهادش را 11 میلیون افزایش دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied