شمانیوز

سرمربی آرژانتینی تصمیم دارد سنگربان کروات تیمش را در هفته نخست لیگ برتر به میدان بفرستد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، علیرضا بیرانوند سخت در تلاش است برای ادامه فوتبال خود راهی فوتبال اروپا شود و از این رو واسطه‌های مختلف در حال برآورده ساختن خواسته این دروازه‌بان هستند. جالب اینکه گابریل کالدرون و مسئولان باشگاه پرسپولیس به شدت با رفتن بیرانوند مخالفت کرده‌اند.

سرمربی آرژانتینی هم به بیرانوند تذکر داده که تمرکزش را روی تمرینات پرسپولیس بگذارد و تصمیمش را برای ماندن یا رفتن بگیرد. از این رو وقتی دیروز در بازی دوستانه با پیکان، علیرضا بیرانوند نیمکت‌نشین شد برخی تصور کردند مورد غضب کالدرون قرار گرفته است. این در حالی است که کالدرون مشکلی با بیرانوند نداشته و او را دروازه‌بان شماره یک خود می‌داند. مشکل، اما محرومیت علیرضا بیرانوند است. او یک جلسه محروم است و نمی‌تواند در هفته اول لیگ نوزدهم پرسپولیس را همراهی کند.

بنابراین سرمربی آرژانتینی تصمیم گرفته به بوژیدار رادوشویچ میدان دهد. در حقیقت کالدرون می‌خواهد بوژیدار رادوشویچ را برای هفته اول لیگ برتر آماده کند. البته به نظر می‌رسد علیرضا بیرانوند هم حداقل تا نیم‌فصل در پرسپولیس ماندگار باشد. گابریل کالدرون نیز روی شماره یک تیم ملی ایران برای قرار گرفتن در دروازه پرسپولیس حساب ویژه‌ای باز کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید