شمانیوز

یک منبع موثق به ما خبر داد شماره ۸ پرسپولیس هم در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی قادر است با پرداخت ۳۰۰ هزار دلار جدا شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، یکی از مهم‌ترین مسائل جنگ بر سر بند فسخ قرارداد بازیکنان است. مهدی محمدنبی در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد ۵ بازیکن پرسپولیس، بند فسخ قرارداد دارند و در صورت پرداخت پول، می‌توانند قرارداد خود را فسخ کرده و از پرسپولیس در هر کدام از پنجره‌های نقل و انتقالاتی جدا شوند. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه که قرارداد‌ها را منعقد کرده بود، از کوره دررفت و در مقام پاسخگویی برآمد. علیرضا بیرانوند گلر ملی‌پوش پرسپولیس از جمله بازیکنانی است که براساس بند فسخ قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری که در زمان مدیریت قبلی به قراردادش اضافه کرده است، در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی می‌تواند با پرداخت این مبلغ جدا شود. این بند ۷۰۰ هزار دلاری به یکی از دغدغه‌های اصلی باشگاه پرسپولیس، شخص گابریل کالدرون و هواداران این تیم تبدیل شده است.

امید عالیشاه هم یکی دیگر از بازیکنانی بود که مشابه همین بند را در قراردادش گنجانده بود که با پرداخت ۳۰۰ هزار دلار بتواند جدا شود و برود! البته امید عالیشاه به دفتر ایرج عرب رفت و پس از توافق با او قرار شد ۲ سال دیگر در پرسپولیس بماند. دیروز، اما شنیدیم احمد نوراللهی هم بند فسخ قرارداد ۳۰۰ هزار دلاری در قراردادش گنجانده است! یک منبع موثق به ما خبر داد شماره ۸ پرسپولیس هم در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی قادر است با پرداخت این مبلغ جدا شود! این موضوع به هیچ عنوان نمی‌تواند خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس باشد. اینکه احمد نوراللهی بتواند در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی حتی در نیم‌فصل این تیم را رها کند و برود، خیلی جالب نیست!

چگونه می‌شود یک مدیر در باشگاه پرسپولیس بند جدایی در قرارداد ۲ بازیکنی می‌گذارد که پس از دوران تلخ و ناکامی در تراکتور حاضر بودند مجانی هم به پرسپولیس برگردند؟! متأسفانه برخی تصمیمات مدیریتی اشتباه در باشگاه پرسپولیس در سایه نتایج خوب و قهرمانی‌های این تیم پنهان شد در حالی که برخی قرارداد‌های بازیکنان روی قرارداد ترکمنچای را هم کم کرده است!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت