شمانیوز

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: ما بهترین تیم ایران در سال‌های اخیر بودیم. کادر فنی خوب و بازیکنان باکیفیتی داریم و چیزی جز قهرمانی ما را راضی نمی‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ؛ بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس بعد از مدت‌ها کش و قوس قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد. بشار که به دلیل مصدومیت کتفش نتوانسته بود تا به حال در تمرینات پرسپولیس شرکت کند، دیروز برای اولین بار در تمرین حاضر و خود را به کادر فنی جدید معرفی کرد. به همین بهانه گفت‌وگویی با این هافبک عراقی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. 

* بشار چرا روند تمدید قراردادت آنقدر طول کشید؟
خب این مسائل در فوتبال طبیعی است و پیش می‌آید به هر حال یکسری مشکلات وجود داشت که باید از طرف باشگاه حل می‌شد. خوشحالم شرایط طوری رقم خورد که در پرسپولیس ماندم. 

* چند پیشنهاد داخلی و خارجی هم داشتی چه شد در نهایت در پرسپولیس ماندی؟
بله، چند تیم با من و مدیر برنامه‌هایم تماس گرفتند. واقعیت این است در پرسپولیس راحتم. خاطرات بسیار خوبی در این تیم و با هوادارانش دارم. دو سال با پرسپولیس قهرمان شدم و به فینال آسیا رسیدیم. همه این عوامل باعث شد تصمیم بگیرم در پرسپولیس بمانم. در واقع این تیم مثل خانه‌ام است و همه بازیکنان تیم مانند خانواده‌ام هستند. 
* وضعیت مصدومیتت چطور است؟ از چه زمانی می‌توانی بازی کنی؟
خدا را شکر خیلی بهترم بعد از عمل جراحی ریکاوری خوبی داشتم و تمرینات اختصاصی مناسبی در کمپ اسپایر قطر انجام دادم. از دیروز هم به تمرینات تیم اضافه شدم و رفته‌رفته به شرایط بازی نزدیک می‌شوم. 

* در مورد جدایی بازیکنانی مثل شایان مصلح، رفیعی و شریفی چه نظری داری؟
همه این بازیکنان برای پرسپولیس زحمت کشیدند و بازیکنان باکیفیتی هستند. برای آن‌ها در ادامه راه آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم. 

* در مورد حضور کالدرون در پرسپولیس چه نظری داری؟
باید بگویم برانکو و کادر فنی قبلی تلاش زیادی برای موفقیت پرسپولیس کردند که نتایج ما در این سال‌ها این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد. من چیز‌های زیادی از برانکو یاد گرفتم و از زحماتش تشکر می‌کنم. من رزومه کالدرون را مطالعه کردم و فهمیدم مربی بزرگی است. مطمئنم در کنار هم می‌توانیم به موفقیت برسیم. 

* پرسپولیس می‌تواند برای چهارمین فصل متوالی قهرمان شود؟
ما بهترین تیم ایران در سال‌های اخیر بودیم. کادر فنی خوب و بازیکنان باکیفیتی داریم و چیزی جز قهرمانی ما را راضی نمی‌کند. قطعاً پرسپولیس در کنار چند تیم دیگر از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید