شمانیوز
کد خبر : 909923

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون باید از افراد فوتبالی پرسپولیس مشاوره‌های خوب بگیرد تا مثل برانکو که رابطه خوبی با هواداران و رسانه‌ها داشت، بتواند در پرسپولیس موفق عمل کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، با محمود کلهر، در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس گفتگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. 

* روند آماده‌سازی پرسپولیس برای فصل جدید خوب بوده؟
پرسپولیس مربی خوبی را جانشین برانکو کرده و معتقدم مربیان آرژانتینی می‌توانند به فوتبال ما کمک کنند، چون به فوتبال تهاجمی علاقه دارند، اما با این حال تیم‌های بزرگ در پیش فصل حاشیه دارند و مخصوصاً رفتن برانکو حواشی را بیشتر کرده و با وجود عدم برنامه‌ریزی خوب در اردوی ترکیه من نوید روز‌های بزرگ خوب را در پرسپولیس می‌دهم، چون کالدرون فوتبالیست و مربی بزرگی بوده و فقط باید با شرایط فوتبال ایران خودش را سریع‌تر وفق بدهد. 

* خرید‌های پرسپولیس در فصل جدید را چطور می‌بینید؟
پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کرده و با آمدن امیری و احمدزاده در آینده می‌توانیم بازی‌های تهاجمی‌تری ببینیم. 

* موافق کنار گذاشتن رفیعی، مصلح و شریفی هستید؟
با کنار رفتن رفیعی نه، ولی باقی بازیکنانی که با تصمیم مربی کنار رفتند حتماً دلیلی داشته. رفیعی بازیکنی تکنیکی است و می‌تواند در شرایط حساس گره بازی را باز کند و به درد پرسپولیس می‌خورد.

* اگر رفیعی می‌ماند چه کسی را کالدرون باید از لیست خارج می‌کرد؟‌
نمی‌خواهم اسم کسی را بیاورم، اما معتقدم رفیعی از خیلی‌ها در پرسپولیس بهتر است.

* با نحوه کنار گذاشتن بازیکنان موافق هستید؟
اصلاً برخورد خوبی نبود و متأسفانه چارچوب خوبی در باشگاه برای برخورد با بازیکنان وجود ندارد. 

* فکر می‌کنید مهاجم خارجی بتواند به پرسپولیس کمک کند؟
مهاجم خارجی تا در فوتبال ایران بازی نکند، نمی‌شود نظر داد، اما اگر طارمی می‌آمد بیشتر به درد پرسپولیس می‌خورد و از این خارجی‌ها بهتر بود. 

* برگزاری بازی‌های تدارکاتی و تمرینات پشت در‌های بسته کار درستی است؟
هواداران سرمایه باشگاه هستند و در فوتبال ما که احساسی است باید به هواداران احترام گذاشت. کالدرون باید از افراد فوتبالی پرسپولیس مشاوره‌های خوب بگیرد و مثل برانکو که رابطه خوبی با هواداران و رسانه‌ها داشت، بتواند در پرسپولیس کار کند و اگر این اتفاقات بدون نظر او در پرسپولیس رخ می‌دهد، این دخالت‌ها قطعاً لکه سیاه بزرگی در کارنامه او خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه